Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

09 VEEB Viktor Drobõš - juubelikontsert/Tondiraba Jäähall/
Viktor Drobõš - juubelikontsert

Viktor Drobõš - juubelikontsert

9. veebruaril toimub Tallinnas paljude vene estraaditähtede osalusel Viktor Drobõši juubeliõhtu.

Viktor Drobõs ja kohalik korraldaja TCC.ee esitlevad 2018. aasta muusikalist suuründmust „Viktor Drobõš – juubelikontsert. Grigori Leps, Valeria, Kristina Orbakaite, Nikolai Baskov, Stass Pjehha, Slava, Zara, Avraam Russo, Aleksandr Kogan, IVAN (Saša Ivanov), Nastasja Samburskaja ja teised. Orkestri Red Square Band ja Alla Duhhova balleti Todes osavõtul. 9. veebruaril on Tondiraba jäähallis

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.

Seda pole Eestis enne nähtud. 9. veebruaril esitleb Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, poeet, helilooja ja sadade šlaagrite autor Viktor Drobõš Tallinnas Tondiraba jäähallis juubelikava „Viktor Drobõš – juubelikontsert.
Selle unikaalsus seisneb selles, et Tallinna tulevad vene estraadi kõige kuulsamad tähed, kes on Viktor Drobõši loodud laule esitanud.

Juubelikontserdil Tondiraba jäähallis kõlavad tuntud ja armastatud laulud täheduettide esituses: Stass Pjehha ja Slava – „Ja i tõ“ („Mina ja sina“), Grigori Leps ja Stass Pjehha –„ Ona ne tvoja“ („Ta ei ole sinu oma“), Valeria ja Stass Pjehha – „Tõ grustiš“ („Sa nukrutsed“), Kristina Orbakaite ja Avraam Russo – „Ljubov, kotoroij bolše net“ („Armastus, mida enam pole“), Kristina Orbakaite ja Valeria – „Ljubov ne prodajotsja“ („Armastus pole müügiks“). Esitamisele tulevad teisedki duetid nimetatud artistidelt.

Peale selle esitavad kõik artistid oma parimaid hitte, mis on kunagi salvestatud Drobõši peenetundelisel juhendamisel ning kuuluvad nüüdseks vene popmuusika kullafondi: Valeria „Tšasiki“ („Väike kell“) ja „Nežnost moja“ („Minu armsaim“), Avraam Russo „Prosto ljubit“ („Lihtsalt armastada“), Stass Pjehha „Na ladoni linija“ („Käejoon“) ja „O tebe“ („Sinust“), Grigori Lepsi „Ja tebja ne ljublju“ („Ma ei armasta sind“), Slava „Odinotšestvo“ („Üksindus“), „Rasskaži mne, mama“ („Jutusta mulle, ema“) ja paljud-paljud teised lood. Kõiki laule saadab klaveril maestro ise ja orkester Red Square Band.

Juubelituur „50 aastat" startis edukalt Moskvas, kus VTB Jäähall oli rahvast tulvil, seejärel läksid kontserdid täissaalidele Saksamaa linnades. Suvel korraldas Viktor Drobõš galaõhtu New Yorgis Barklays Centeri laval. Ajakirjandus nimetas seda loominguõhtut kõige kõmulisemaks vene kontserdiks – kogu Ameerikast oli ligi 20 tuhat inimest sellele kontserdile kohale tulnud.

Siin pole midagi imestada, sest Viktor Drobõši laule teatakse ja lauldakse terves maailmas. Ta on paljude laulufestivalide laureaat, arvukate muusikaauhindade ja preemiate (Kuldne Grammofon, Zvukovaja Dorožka (Heliriba), MUZ TV jt) omanik.

Viktor Drobõš on olnud selliste tuntud TV-projektide nagu 1. kanali „“Fabrika zvjozd“ („Tähevabrik“) ja „X-faktor“, Rossija kanali „Bitva horov“ („Kooride lahing“), telekanali STS „Dva golosa“ („Kaks häält“) ja NTV „Tõ super!“ („Sa oled super!“) produtsent.
2012. aastal kirjutas helilooja laulu „Party for Everybody“ kollektiivile Buranskije Babuški (Buranski Vanaemad), kes esindasid Venemaad Eurovisioonil ja said teise koha. 2016. aastal esindas Eurovisioonil Valgevenet Dobrõši hoolealune IVAN, kes tuleb ka Tallinna galaõhtule.

9. veebruaril 2018 võite Tondiraba areenil osa saada „lennust armastuse tiibadel“. Selleks pole vaja muud kui pilet hankida. Pidage meeles, et teid ootavad armastatud tähed, kuulsad hitid ja muidugi on terve õhtu klaveri taga peosüüdlane, duettide kuningas Viktor Drobõš. Ärge magage aasta suursündmust maha, sest kohal on kõik!


 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: