Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 30 Viini Straussi orkestri kontsert /Alexela Kontserdimaja/
Viini Straussi orkestri kontsert

Viini Straussi orkestri kontsert

Viini Straussi orkester (Austria)

Viini Straussi festivaliorkester maailmakuulsa dirigendi Peter Guthi juhatusel esineb Tallinnas ja Pärnus!

On saanud traditsiooniks, et igal paarisaastal esineb Eestis täissaalidele Viini Straussi festivaliorkester Peter Guthi juhatusel.

Kuni kuu lõpuni kõik hinnad 15% soodsamad

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


See on kollektiiv, kelle kontserdile pole kassast võimalik saada ühtegi vaba piletit!
Kestvad ovatsioonid tänulikelt kuulajatelt!
Geniaalsuselt võrreldakse seda maailma parimate ja professionaalseimate orkestritega!
Teil avaneb taas võimalus kuulda ja näha Euroopa juhtivat muusikakollektiivi, tõelise Viini muusikakultuuri hoidjat ja Viini muusika igavesti noort lummust!

Viini Straussi orkester on tegutsenud üle 30 aasta ja see on Viini ametlik orkester. Iga aasta 1. jaanuaril avab Viini Straussi orkester kuulsa Viini balli.

Orkester on võitnud rahvusvahelise tunnustuse Viini muusika originaalse tõlgenduse, klassikaliste teoste laia repertuaari, Strausside dünastia ja Viini operetimeistrite teoste esitamisega. Straussi ajast pärit traditsiooni kohaselt dirigeerib härra Peter Guth, viiul käes. Orkester on liidripositsioonil, edestades arvukaid sama žanri muusikat esitavaid kollektiive.

Ka seisneb kollektiivi unikaalsus selles, et populaarset klassikalist muusikat vürtsitatakse koloriitse austria huumoriga See on tõeliselt elav kollektiiv, kellele on enesestmõistetav kuulajatega suhelda: lüüa nendega tantsu või tulla lavalt alla publiku sekka mängima.

Sel aastal õnnestub selle kollektiivi loomingut nautida Tallinna ja Pärnu elanikel. 30. novembril ja 1. detsembril esineb Viini Straussi orkester Peter Guthi juhatusel Alexela kontserdimajas ja Pärnu kontserdimajas oma uue kavaga - Viini ballide parimate traditsioonide järgi! 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: