Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

VEEB 25 Vera Brezneva/Nordea Kontserdimaja/
Vera Brezneva

Vera Brezneva

25. veebruaril 2016. aastal esineb Nordea Kontserdimajas soolokontserdi ja vapustava šõuballetiga ansambli VIA GRA ekssolist, „Venemaa kõige seksikama naise“ tiitlit omav Vera Brežneva.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Andekas ja veetlev laulja, telesaatejuht, näitleja, ansambli VIA GRA kõigi poolt armastatud „kuldse“ koosseisu liige Vera Brežneva tuleb Tallinna grandioosse šõuga. Siin esineb ta oma austajatele eksklusiivse õhtuse live-kontserdiga, kus kõlavad populaarsed armastuslaulud „Ljubov spasjot mir“ („Armastus päästab maailma“), „Lepestkami sljoz“ („Pisarate kroonlehtedega“), „Ja ne igraju“ („Ma ei mängi“), aga ka päris uued ning juba armsaks saanud hitid „Dobroje utro“ („Tere hommikust“), „Luna“ („Kuu“) ja muidugi „Devotška moja“ („Minu tüdruk“).

Vera Brežnevat loetakse õigusega Vene estraadi kõige seksikamaks naiseks. 2007. aastal sai ta Venemaa väljaande Maxim lugejate hääletusel „Venemaa kõige seksikama naise“ tiitli ning märtsis 2013 pälvis nominatsioonis „Riigi kõige seksikam naine“ preemia „Kuldne Jokker Maxim Jameson 2013“
Peale selle on Vera Brežneva viimase viie aasta jooksul pälvinud sellised preemiad kui „Kuldne grammofon“, „Aasta parim esitaja“, „Kõige stiilsem laulja“, „Aasta diiva“ ja on korduvalt võitnud ka nominatsioonides „Aasta parim laul“ ja „Aasta parim klipp“.

 

Tema laulud saavad hittideks ja püsivad nädalaid edetabelite tipus, tema osavõtuga programmid ei kao teleekraanidelt ja filmid lähevad täissaalidele. Piisab, kui meenutada selliseid filme kui „Jolki“ („Kuused“), „Ljubov v bolšom gorode“ („Armastus suures linnas“) ja „Džungli“ („Džunglid“).
Kui mehed seda kaunist blondiini näevad, hakkavad nende südamed kiiremini lööma ning paljud naised püüavad teda jäljendada. Ta on imeline ja kordumatu. Sensuaalne ja peen
Vera Brežneva esinemine on väike pidupäev ta ande austajatele. Ja see Tallinna kontsert ilusal talveõhtul ei ole erand.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1696418837270676/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: