Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

veeb 01 Vennad Safronovid/vanemuise kontserdimaja/
Vennad Safronovid

Vennad Safronovid

Venemaa parimad mustkunstnikud vennad Safronovid esitavad Eestis oma uut programmi „Illusioonide impeerium“, kus nad demonstreerivad surmanumbrit. Šõu esietendus 2015. aastal Moskvas täissaalidele.

Arvukate soovide kohaselt tõlgitakse etendus sünkroonselt eesti keelde. Kõige uskumatumaid imesid ja moondumisi näitavad XXI sajandi illusionistid kahes linnas:


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


NB ! Esmakordselt etendus ka eestikeelse sünkroontõlkega !

01.02.2016 Tartus Vanemuise kontserdimajas
02.02.2016 Tallinnas Nordea Kontserdimajas

Kuulsad illusionistid Ilja, Andrei ja Sergei Safronov, kes juhivad müstikasaadet „Bitva ekstrasensov“ („Selgeltnägijate tuleproov“), on ette valmistanud uue šõu „Illusioonide impeerium“. Maailmas ei leidu teist sellist šõud. Safronovite etendusel hakkab ka kõige kirglikum skeptik imesid uskuma, sest kõik, mis toimub laval, tundub ulmena ilmsi! Tallinna ja Tartu etendustel näete, kuidas illusionistid hõljuvad lava kohal, liigutavad esemeid ruumis ühest kohast teise, neelavad žiletiterasid. Teie silme all tungivad vennad üksteise kehadesse, käivad mööda seinu, kaovad järsku jäljetult ja ilmuvad välja täiesti teisest kohast.

Õhkkond saab olema pinev. Üks maailma kõige efektsemaid trikke on muutunud veel ohtlikumaks: vennad Safronovid on heitnud väljakutse oma iidolile Harry Houdinile ja on tema hullusärgist vabanemise triki märkimisväärselt keerulisemaks teinud. Kõigest 60 sekundit, et ahelatest vabaneda, ilma et seejuures suurelt kõrguselt alla kukuks või hiigelsuurde raudlõksu satuks.

Kui teleriekraanidel võib sellised trikid õnnestunud montaaži arvele kirjutada, siis olles näinud nende Tallinna ja Tartu etendusi, te lihtsalt ei leia sellistele nähtustele loogilist seletust. Trikkide lavastamiseks on kasutatud kõige uuemat ja kaasaegsemat tehnoloogiat. Šõu kallal on töötanud Venemaa parimad režissöörid, koreograafid, kunstnikud ja kostümeerijad.

2015. aasta rahvusvahelisel illusionistide festivalil Wizard Trophy näitasid Safronovid uut numbrit „Alice imedemaal“. „See polnud lihtsalt illusiooninumber, vaid teatraliseeritud etendus, kus Ilja mängis kübarameistrit, mina Irvik Kiisut, Andrei hiirekest. Selles etenduses kadus meie Alice neli korda nelja minuti jooksul ühest kohast ja ilmus välja täiesti teisest kohast. Uri Geller, kes oli žüriis, plaksutas meile seistes. Just selle numbriga võitsime nominatsioonis World Best big illusion 2015,“ jutustas Sergei Safronov. Tallinna ja Taru etendustes kordavad illusionistid kohalikele vaatajatele seda numbrit.

 

Kui te tahate kombata võimaliku ja võimatu piire ning saada osa professionaalsest võlumaailmast, siis kiirustage pileteid ostma. Kõik vendade Safronovite varasemad Eesti šõud on kirgi kütnud ja pileteid ei ole kõigile soovijatele jätkunud. Just selle tõttu toimub šõu kahes linnas. Seekord sünkroontõlkega eesti keelde.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1733760323512624/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: