Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 03 VALERY MELADZE/Tondiraba Jäähall/
VALERY MELADZE

VALERY MELADZE

Ühel talveõhtul muutub Tallinna Tondiraba Jäähall eriti kuumaks ja täitub romantilisuse ja sensuaalsusega. 3. detsembril 2015. aastal toimub Venemaa ühe kõige karismaatilise ja romantilise, idamaise temperamendiga juubelikontsert


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


– tema nimi on Valery Meladze. Sel aastal tähistab artist oma 50. juubelit. Venemaa üks kõige tuntuim romantik esineb vaid live-formaadis ning romantilist atmosfääri toetab keelpillkvartett.

Valery Meladze – naised jumaldavad, samas mehed austavad teda. Intelligentne, siiras, stiilne ja ülemõistuse populaarne artist, meie aja kangelane esitab Tallinnale oma täiesti uue juubeliprogrammi. Seekord on koos artistiga laval lisaks kitarridele, trummidele ja klahvpillidele ka keelpillikvartett. Neli muusikut, käes viiulid ja tšello, lisavad juba niigi võluvale atmosfäärile omasuguse vürtsi.

Kohalikud korraldajad on eriti põnevil, sest suurejooneline kontsert on mõeldud Valery Meladze ja tema venna, Konstantin Meladze, muusikakärjääride aastapäeva tähistamiseks. Samal ajal tähistab Valery oma 50. sünnipäeva 23. juunil 2015, Konstantin on aga Tallinnasse jõudes juba 52. Valery sõnul ei tähistanud tema vend oma 50. juubelit ning seetõttu otsustati mõlemad juubelid tähistada koos sel aastal.

Valery ja Konstantini vahel esineb üks loominguline tandem, mis on hea näide peenest stiilist ja maitsest: esimese venna elegantne ja haruldane hääletoon, teise venna ainulaadne helilooja anne. Nende unikaalne loominguline liit on pea kõigile tuntud – Konstantini poolt kirjutatud ja Valery esitatud laulud, mis jõuavad alati edetabelite tippu ning jäävad igaveseks miljonite fännide südametesse.

2015. aasta on Meladze vendadele eriline. Lisaks Valery juubelile tähistab oma 20. aastat muusiku saatuslik album "Sera" ning täpselt 30 aastat on möödunud sellest päevast, kui Valery ja Konstantin otsustasid siduda oma elu muusikaga. Juubelikontserdil kõlavad laulja kõik parimad ja tuttavad armastuslaulud: "Sera", "Ma ei saa ilma sinuta", "Ei mingeid nõudmisi enam", "Vastuvoolu", "Taevad avanevad" lisaks uutele paladele ja paljudele teistele hittidele. Igas palas on justkui osa meist endast, samas on neis kuulda Valery otsekohesust ja, loomulikult, armastus. "Kui ei oleks armastust, siis ei oleks ka neid laule," - ütleb Valery Meladze tihtipeale kontserdi ajal, kui fännid toovad talle lilli.

Selle romantilise, karistmaatilise, samas vallatu artisti seltskonda saavad fännid nautida juba 3. detsembril 2015. aastal Tondiraba Jäähallis. Juba praegu arvatakse, et tuleb täismaja ja piletid lähevad väga kiiresti, kuna antud juubelikontsert Tallinnas tuleb üks kõige võimsam ja ambitsioonikam. Nii et ära jäta selle võimaluse vahele!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/744424632341860/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 20%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: