Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 28 Valeri Leontjev. Tallinn/Tondiraba jäähall/
Valeri Leontjev. Tallinn

Valeri Leontjev. Tallinn

Tallinnas esineb Venemaa rahvakunstnik Valeri Leontjev.

Kohalikud korraldajad TCC.ee annavad teada, et Baltikumis toimub vene estraadi legendi ja megatähe Valeri Leontjevi kontserdituur. Virtuoossete muusikute ja suurepärase balletitrupi kaastegevusel esitab Venemaa rahvakunstnik Eestis, Lätis ja Leedus värvika show` ! Publiku lemmik rõõmustab Baltimaade elanikke hittidega „Milõi drug“ („Armas sõber“), „Margarita“, „Deltaplaan“, „Casanova“, „Devjat hrisantem“ („Üheksa krüsanteemi“) ja teistega. Üsna varsti. Valeri Leontjev on artist, kes kingib armastust.

Ainult kuni 30.04 kõik piletid II tasandil hinnaga 20 €, I tasandil hinnaga 25 € ning põrandal 35 €!
Täishinnad vahemikus 30-55 € (vastavalt istekohale).

Valeri Leontjev on Venemaa üks silmapaistvamaid lauljaid, kes ei vaja tutvustamist. Organisaatorid TCC.ee on kokku leppinud, et viimase aastatuhande eredaima tähe esinemised toimuvad Baltimaade kõigis kolmes pealinnas jõulude ajal. Sellest tuleb unustamatu ja soe, emotsioonidest ja eufooriast tulvil õhtu. Vene estraadi legend, mitme põlvkonna iidol näitab grandioosset show´d, millega ta tähistab oma 45. tegevusaastat.

Teid ootab maailma tasemel show: uskumatu ja paradoksaalne värvidemäng, laitmatu, stiilne ja professionaalne ballett ning muidugi artisti ainulaadne vokaal, mida saadavad kirglikud ning õrnad tunded.

Teid ootab tõeline pidu, sest Leontjevi kontserdid kätkevad alati ebatavalist mehelikku karismat, provokatiivset käitumist, ilmekaid lavakujusid ja ainult elavat muusikat. Valeri Leontjev suhtleb alati saaliga: see on kui armastusavaldus, avameelne ülestunnistus ja tänu. Artist esitab laval endist viisi akrobaatikatrikke. Maksimaalne energeetiline panus!

Riia ja Vilniuse jaoks on see grandioosne sündmus: pole ju Valeri Leontjev siin soolokontserte andnud peaaegu 10 aastat. Tänu TCC.ee-le saavad riialased, vilniuslased ja linnakülalised nautida vene estraadi seksisümboli, legendi ja tõelise tulesädeme kauaoodatud kontserti.

Ta kontserdid on alati juba pooleks aastaks ära planeeritud, mõnikord ka pikemaks ajaks. Ta esinemisi oodatakse kõikides maailmajagudes, teda kuulavad hea meelega eri põlvkondade esindajad. Ta laulud, hääl, artistlikkus on mõistetav igale inimesele. Publikule on ta alati kui igavene armuke, samas ka alatine kurjajuur, südametemurdja, kes sirge seljaga deltaplaanil liugleb. Ta on nii Casanova kui lihtsalt armas sõber.

Ärge magage maha maailmatähe fantastilist show´d, mis jääb meelde ja mille üle saab veel kaua mõtteid vahetada. Seda kontserti on parem üks kord näha kui sada korda videost vaadata ning kahetseda, et ei õnnestunud kontserdil kohal olla. Surematud hitid ja uute laulude laineid löövad esmaettekanded. Ainult elav muusika. Ainult täielik andumus publikule. See on Valeri Leontjev – mees, kes kingib armastust. 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: