Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

11 MAY TODES - ALLA DUHOVA SHOW-BALLETT/Vanemuise Kontserdimaja/
TODES - ALLA DUHOVA SHOW-BALLETT

TODES - ALLA DUHOVA SHOW-BALLETT

  Alla Duhova show-ballett TODES esineb oma uue programmiga Eestis. Alla Duhova kuulus vene show-ballett TODES (Moskva) annab oma Eesti tuuri raames kaks kontserti. Seekord ilmub TODES vaatajate ees natukene teises rollis ning näitab täiesti uue teatriprogrammi süžeega "Tantsime armastust", mis on juba saanud publikult väga palju tunnustust ja hetkel tuuritab võimsa rongkäiguga mööda maailmaparimaid kontserdisaalide lavasid.


Ainulaadne võimalus näha show-ballett TODES oma silmaga tuleb:
10.05.2015 Tallinnas, Nordea Kontserdimajas
11.05.2015 Tartus, Vanemuise kontserdimajas
"Tantsime armastust" on teatraliseeritud etendus, mille laadset pole TODESi repertuaaris varem kunagi olnud. Publikut ootab ilust ja noorusest pakatav energia, sädelev huumor, uskumatu ja paeluv plastilisus, stiilsed kostüümid, samuti fantastiline valgustuslahendus ja suurepärane muusikaline saade.
Show-ballett TODES on üks lummav kõrgtasemeline ja professionaalne etendus. TODESi etenduse pileteid ostetakse väga kiiresti ning alati kuni viimase piletini välja. Alla Duhoval õnnestub luua uskumatult elavaid ja kaasakiskuvaid etteasteid. Show-balleti tantsudes suudab ta alati ühendada omavahel palju keerulisi erinevate žanride elemente. Akrobaatika, breik, hip-hop, ballett ja tango - kõik nad ühilduvad nii harmooniliselt üheks tervikuks, et kogu etenduse jooksul ei suuda sa kohe üldse lavalt eemale vaadata.
Nii on ka "Tantsime armastust" etendusega, mis ühendab endas kõige paremaid tänapäeva koreograafia saavutusi ning absoluutselt iga tantsija liigutus on kaasakiskuv. Süžee hoiab publiku pideva surve all ning sa kardad oma pilgu mujale suunata, et ei jääks vahele isegi pisemgi liigutus.
Vahel tekib tunne, et teatud akrobaatilisi elemente teostades jäävad tantsijad hetkeks õhku rippuma. Graatsia, plastilisus,kergus igas liigutuses, energia, kirg - kõike seda võib näha laval. Etenduse nägemisest satute ekstaatilisse šokki.
"Tantsime armastust" on põnev lugu ühest noorpaarist, kes kolib suurlinna eesmärgiga vallutada selle lavasid ja muutuda tähtedeks. Kõikidele raskustele vaatama suudavad peategelased hoida ka oma tundeid.
2014. aastal toimus TODESi elus suursündmus - show-ballett sai endale omaenda kodu Moskvas. Alla Duhova juhendamisel toimus TODESi Tantsuteatri pidulik avamine 2014. aasta aprillis. Kuulus tantsutrupp on seda sündmust oodanud pea 20 aastat. Selle aja jooksul on Venemaal ja Ukrainas tekkinud umbes sada TODESi filiaali kooli. Filiaal on olemas isegi Eestis ning Lätis ja Leedus.
Mitmekordsed rahvusvalise muusikapreemia Ovatsioon laureaadid ja paljude rahvusvaheliste konkursside võitjad - Alla Duhova show-ballett TODES tantsib teile armastust 10. mail Tallinnas (Nordea Kontserdimajas) ja 11. mail Tartus (Vanemuise kontserdimajas).


Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: