Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 26 StandUp Show. Comedy Club/Nordea Kontserdimaja/
StandUp Show. Comedy Club

StandUp Show. Comedy Club

26. aprillil toimub Tallinnas järjekordne StandUp Show, seekord juba uute residentidega. Pärast lummavat 2014. aasta sügisetendust Tallinnas otsustas revolutsiooniliselt humoorikas kanal TNT StandUp Show naasta Eestisse, kuid seekord teistsuguses formaadis.

Ühe kõige populaarseima teleprojekti residentide kontsert toimub 26. aprillil 2015 Nordea Kontserdimajas.

Seekord kutsuvad kõiki hea huumoriõhtu armastajaid residendid Timur Karginov, Stas Starovoitov, Ivan Abramov ja juba Eesti publikule eelmisest kontserdist tuntud Dmitri Romanov.

Timur Karginov on esimene must koomik, Kaukaasia stereotüüpide hävitaja, kes ei oska aga oma päritolule vaatamata lesginkat tantsida. Timur deklareerib alati: "Keelatud teemasid nalja tegemiseks ei tohiks olla."

Stas Starovoitov - abikaasa ja isa, kes unistab, et tema naine läheks kunagi tööle. Võttis abiellumiseks laenu. Usub, et pereprobleemid on väga naeruväärsed. Stas on üsna särav isiksus ning enne TNT showle tulles läbis ta edukalt kolm hooaega projektides "Naer ilma reegliteta" ja "Surmav liiga." Stat tunnistab ise, et läks üldse stand up’i, sest KVNis mängimine muutus surmigavaks.

Ivan Abramov - kõige haritum koomik, põline intellektuaal ja esteet, mängib klaverit ja kitarri. StandUp Shows vastutab Ivan muusikalise osa eest. Ivan on ka laialt tuntud oma paroodiate poolest: TV tähed, staarid, poliitikud ja ajakirjanikud – ta on parodeerinud neid kõiki.

Ja lõpuks, Dmitri Romanov - sarkastiline intellektuaal ja Odessa päritoluga, kes kasvas üles kommunaalkorteris. Kaval, uhke oma särava välimuse üle, üritab igast olukorrast kasu saada. Tunnistab ise, et hoiab oma raha dollarites. See resident on juba tuttav Eesti publikule eelmise aasta kontserdist. Vaatajate palvel on Romanov koostanud Eesti publiku jaoks täiesti uue portsu sädelevat huumorit.

Stand Up – on koomikute jutustused ja arutelud aktuaalsete probleemide ja igapäevaste naeruväärsuste kohta, mis on tuttav ja arusaadav absoluutselt igaühele. Lava, tool, mikrofon - see on kõik, mida vajab üks StandUp Show resident. Igal esinejal on omad "trikid", oma lugu, oma iseloom, oma lavakuju. Projekt koosneb inimestest, kellel on omad vaated ja hoiakud mingisuguste tuntud elusituatsioonide vastu.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/985694904848980/993221660762971/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: