Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 09 Smokie / Thomas Anders/Saku Suurhall/
Smokie / Thomas Anders

Smokie / Thomas Anders

 Pidu meie õues! 9. detsembril tulevad Saku Suurhalli lavale esinema kaks romantilist popi iidolit - Thomas Anders , solist ansamblist Modern Talking ja Smokie!

Miljonite fännatud popi legend, Thomas Anders ei vaja tutvustamist - oma magneetilise tämbriga tõusis ta solistiks ansamblis Modern Talking ja saavutas kuulsuse, mis kiiresti ületas Saksamaa piirid. Thomas Andersi äge välimus ja leekiv pilk on vallutanud ja vallutab miljonite südant ja mõistust - tema ingellik hääl paneb kord nutma, kord naerma. Thomas Anders on uskumatult karismaatiline ja ta on oma mitmekülgset annet lasknud särada maailma paljudel lavadel. Tallinnas toimuval kontserdil, mis on pühendatud laulja juubelisünnipäevale, pakub ta oma kuulajaile mitte ainult hitte, mis Modern Talking on kuulsaks laulnud ja vaid ka rohkelt oma enda soololaule.

Rock’n rollile truuks jäänud SMOKIE on siiani Euroopas üks enam gastroleerinud briti bände. Oma karjääri jooksul on nad kogunud aukartustäratava hulga hõbe-, kuld- ja plaatinaplaate oma miljonites tiraažides ilmunud plaatide eest, millel on kõigile tuntud hitte nagu «If You Think You Know How To Love Me», «Don’t Play Your Rock-n-roll To Me», «What Can I Do» ja loomulikult «Living Next Door To Alice» ning «Oh Carol». Kontserdil Saku Suurhallis kuulete kõiki neid miljonite lemmikpalu otse ja elavas esituses kontserdil KAKS LEGENDI ÜHEL LAVAL.

9. detsembril toibub Saku Suurhallis tõeliselt sensatsiooniline unistuste kontsert!
Kolm tundi ehtsat draivi, romantikat, nostalgiat ja positiivseid emotsioone!

Thomas Anders ja Smokie koos, ühel laval!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: