Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 15 Show ''Täpipealt''./Nordea Kontserdimaja/
Show ''Täpipealt''.

Show ''Täpipealt''.

Show „Täpipealt“ Eestis!

Tallinnas ja Tartus osaleb show´s „Täpipealt“ Mihhail Bojarski!

Vapustav uudis kõikidele paroodia-show´ „Täpipealt“ austajatele. Eesti kontsertidest võtab osa Venemaa rahvakunstnik Mihhail Bojarski. Armastatud artist juhib vaatajate žüriid ja esitab tuntud filmihitte. Teid ootab muusikalise paroodia-show´ „Täpipealt“ finalistide ja võitjate esinemine. Eelseisvad kontserdid on unikaalne võimalus näha ühte kõige populaarsemat show´d elavas esituses ja tunda end žürii rollis.


Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%.


Juba 15. oktoobril esinevad Tallinnas Nordea kontserdimajas ja 16. oktoobril Tartus Vanemuise kontserdimajas

Aziza
Irina Dubtsova
Gleb Matveitšuk
Jelena Maksimova
Aglaja Šilovskaja

Esimese kanali super-show “Täpipealt“ tuleb meie juurde! Sel õhtul ootab teid improvisatsioon, uued ja parimad numbrid ning terve hulk üllatusi.

Olete tunnistajaks sellele, kuidas kuulsad inimesed elavad sisse möödunud aastate suurte kunstnike ja tänapäeva populaarsete muusikute rolli. Tänu Esimese kanali grimeerijate meisterlikkusele toimuvad teie silme all uskumatud ümberkehastumised!

Ümberkehastujad esinevad live´is. Õhtujuht ei teadusta esinejaid kogu aeg, seetõttu ootab teid terve hulk üllatusi – saate end tunda interaktiivse show´ žürii rollis ja esinejaid ära arvata. Peab mainima, et see on keeruline ülesanne, kuna osalejad on end Tallinna ja Tartu esinemisteks põhjalikult ette valmistanud.

Tähtsat rolli mängib üritusel Mihhail Bojarski, kes esitab oma megahitte ja osaleb show´s kogu õhtu jooksul.

Aziza on Usbeki ja Venemaa estraadilaulja ning laulude autor, show´ „Täpipealt“ teise hooaja võitja, kelle säravaimad rollid olid Vladimir Šainski, Edith Piaf, Ljudmila Gurtšenko.

Irina Dubtsova on laulja, helilooja, poetess, show´ „Täpipealt“ esimese hooaja võitja, kelle eredaimate rollide seas olid Ilja Lagutenko, Ella Fitzgerald, Alla Pugatšova.

Gleb Matveitšuk on näitleja, laulja, helilooja. Ta võitis teise koha show´ esimesel hooajal ning sai publikupreemia. Ta eredaimad rollid olid Nikolai Baskov, Grigori Leps, Montserrat Caballé

Jelena Maksimova on laulja, show´ „Golos“ poolfinalist, show´ „Täpipealt“ 4. superhooaja võitja, kelle eredaimad rollid olid Michael Jackson, Britney Spears, Dima Bilan.

Aglaja Šilovskaja on teatri- ja filminäitleja. Ta saavutas show´ „Täpipealt“ teisel hooajal teise koha. Ta eredaimate rollide hulgas olid Kristina Orbakaite, Žanna Aguzarova, Jolka.

Muusikaline paroodia-show “Täpipealt“ on üks oodatumaid üritusi kogu perele. See õhtu kujuneb teile unustamatuks ja ainulaadseks.. Kiirustage piletite soetamisega, et kinkida endale sajaprotsendiline elamus.

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: