Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 02 Sergey Zhilini trio/Vene Kultuurikeskus/
Sergey Zhilini trio

Sergey Zhilini trio

 2. aprillil esitab Vene Kultuurikeskuses oma uut programmi „Tšaikovski džässis kõige tuntum Venemaa džässikollektiiv – SERGEY ZHILINI TRIO.

Selle kollektiivi osaluseta ei möödu ühtki suuremat Venemaa telekontserti. „Kaks tähte“, „Kui oskad, laula“, „Tantsud tähtedega“, „Vabariigi pärand“ ja paljud teised Vene televisiooni tuntud saatesarjad, mida on saatnud stuudios elav muusika ja improvisatsioon, ei ole toime tulnud ilma Sergey Zhilini muusikakollektiivita, kes on ühinenud nime alla Fonograaf.

Sergey Zhilini vastseks saavutuseks on trio kontsertprogramm "Tšaikovski džässis. Aastaajad. Uus“, аranžeerijaks Juri Markin, mis tõestab, et klassika võib ikka ja uuesti sündida ja pakkuda üllatavaid tulemusi.

On lausa vapustav tajuda, millise kergusega „Aastaajad“, mis on loodud 19. sajandi lõppkolmandikus, sisaldab elemente, milles peitub nii džässilikku kui ka algeid kaasaegsele popp- ja rokkmuusikalegi.

Kavas „Tšaikovski džässis“ tuleb välja kõik uudne ja siiani avastamatu, mis seni pole suure helilooja teostest väljapääsu leidnud. Sisaldas ju suure helilooja looming justkui ennustust järgmisel sajandil vallanduvale.

Pilet vastavalt istekohale 12 € - 45 €

 

Lisainfo:
Kestus 1 h ja 30 min, 20 min vaheaega
Sissepääs al. 18.30
Tegemist ei ole vabas õhus toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: