Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 18 Robertino Loreti/Vene Kultuurikeskus/
Robertino Loreti

Robertino Loreti

17. detsembril Tartus, Vanemuise Kontserdimajas ja 18. detsembril Tallinnas, Vene Kultuurikeskuses esineb Itaalia estraadi legend, Napoli laulu kuningas - igavesti noor Robertino Loreti!
Poole sajandi eest lendas see imeline hääl Euroopa muusikataevasse Taani telesaatest TV ja Tivoli.

 

Tänaseks on Robertino Loretist saanud Itaalia laulu kroonitud kuningas. Plaate tema jumaliku hääle salvestustega on müüdud miljonilistes tiraažides, sealjuures saadab müügiedu nii laulja noorusea kui ka kaasaegsete esituste salvestisi.
Robertino Loreti hääl aastal 2013 on võimas läbitungiv bariton, mis suudab edasi anda nii ooperiaariate kui ka estraadilaulude kõige tundlikumaid nüansse. 30. aasta eest, pärast 10 aastast pausi, naasis imelaps uuesti estraadile juba küpse lauljana ja tõestas kõigile oma ande surematust. Tänasel päeval on Loreti töögraafik tulvil esinemisi mitmeks eelolevaks aastaks, pikk on ka järjekord heliloojaist, kes on veendunud, et laulu, mida esitab suur Loreti saadab vältimatu edu!

Loreti edulugu algas Itaalias, poole sajandi eest, 1960-ndate algul. Just siis tõusis maailma laulutaevasse Roberto Loreti lavanimega Robertino Loreti.
Sündis ime, 14-aastane Itaalia nooruk võlus oma häälega miljoneid südameid. Tema truude austajate hulka on kuulunud nii presidendid kui koduperenaised. Rooma paavst Johannes XXIII oli nii vaimustatud noore laulja esinemisest, et soovis isiklikult temaga kohtuda. Puhast, vaimustavat Robertino Loreti bel cantot peetakse siiani Itaalia laulu etaloniks.
Robertino Loreti esinemine on tõeline pidu kõigile Napoli laulu austajatele, see on vallutanud ja vallutab maailmas miljoneid südameid ning on tõeliseks kingituseks kõigile muusikaarmastajatele.
Kiirustage kohtuma lauljaga, kes tuli, et jääda!

Kuni 18 detsembrini lõpuni kõik pääsmed allahindlusega 20% (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: