Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 12 POLINA GAGARINA/Nordea Kontserdimaja/
POLINA GAGARINA

POLINA GAGARINA

12. aprillil toimub austajate soovil Tallinnas Polina Gagarina teine kontsert.

Publiku tungival soovil toimub Tallinnas populaarse laulja Polina Gagarina teine kontsert. Kõik Gagarina kontserdi piletid olid juba kaks ja pool kuud enne ta Tallinna esinemist välja müüdud. Kohalikud organisaatorid (TCC.ee) tulid austajatele vastu ja leppisid kokku Polina Gagarina uue kontserdi Tallinnas.

Polina Gagarina teine kontsert toimub 12. aprillil Nordea Kontserdimajas. Märkimist väärib, et 12. aprill on kosmonautikapäev. Aga Polinal on teatavasti esimese kosmonaudi Juri Gagariniga ühesugune perekonnanimi. Kohtumiseni Polina kontserdil, sellest tuleb tõeline kosmoselend.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Ainult veebruari lõpuni kõikidelt piletitelt 15% soodustust

Tallinnas esineb teatraliseeritud šõuga Polina Gagarina.

12. aprillil 2016 toimub Tallinnas Nordea Kontserdimajas praeguse aja ühe parima, peamiste muusikapreemiate ja -auhindade mitmekordse võitja Polina Gagarina soolokontsert. 2015. aasta Eurovisiooni finalist esitab Tallinnas oma hittide muusikalise assortii ja unikaalse teatraliseeritud kava.

 

Peen ja sensuaalne Polina Gagarina on teinud oma Eesti austajatele üllatuse: muusikalise šõu kõrval saavad külalised ka tema kontserdil teatraliseeritud, paljude lavaefektidega etenduse osaliseks.

Uus koreograafiline lavastus, läbimõeldud süžeeliinid, hingematvad eriefektid, laulud ja hitid, mis on pälvinud miljonite tunnustuse – see ootab Tallinna publikut Polina Gagarina vaatemängulisel šõul.

Šõu kallal töötas üle saja inimese. Polina Gagarina pidevaid rollimuutusi saadavad videoinstallatsioonid, mis loovad erilise atmosfääri. Suurepärane hääl, elav esitus, fantastiline valgusšõu ja rabav koreograafia ning emotsioonide tulv ja positiivne meeleolu on garanteeritud.

Gagarina võitis miljonite südamed 2015. aasta Eurovisioonil, kus jäi „hõbedasele“ teisele kohale. Tema hitt „A Million Voices“ sai populaarseks kogu maailmas. Pealegi andsid Eesti vaatajad Polinale selle laulu eest kõrgeimad punktid! See hitt jõudis Inglismaa ühe kõige prestiižsema iTunesi edetabeli TOP-30 hulka. Seni on õnnestunud Vene tähtedest sinna jõuda vaid ansamblil T.A.T.U.

Polina Gagarina on Venemaa üks kõige eredamaid ja andekamaid lauljaid, laulude autor ja helilooja, kellel on tugev, ebatavaline ning lummav hääl. Tema siirus ei jäta kedagi külmaks. Septembrist 2015 on Gagarina Esimese kanali teleprojekti „Golos“ („Hääl“) üks juhte.

 

2005. aastal sai Polina Gagarina kolmanda koha rahvusvahelisel muusikakonkursil „Novaja volna“ („Uus laine“), ta on ka festivali „Aasta laul“ mitmekordne laureaat.

Lauluga „Spektakl okontšen“ („Etendus on lõppenud“) võitis Polina hulganisti auhindu: 2012. aastal sai ta iga-aastase preemia „Fashion People Awards“ nominatsioonis „ Fashion-laul“, võitis Ru.TV preemia nominatsioonis „Parim telefonihelin“, sai Kuldse Grammofoni austava kuju, diplomi ja punase tähe saatelt „20 parimat laulu“.

2013. aastal nimetati Gagarina „Parimaks lauljaks“, RU.TV nimetas tema klipi laulule "Net" ("Ei") parimaks videoklipiks, samal aastal sai ta taas preemia „Fashion People Awards“ laureaadiks, kuid seekord nominatsioonis „Fashion-laulja“, preemia „Ženštšina goda Glamour“ („Aasta naine Glamour“) preemia üleandmisel tunnustati teda kui „Aasta lauljat“, samuti sai Kuldse Grammofoni kuju. 8. septembril 2015 tunnistati ta ajakirja GQ poolt „Aasta naiseks“.

Juba 12. aprillil esineb Polina Tallinnas. Kontserdil ootavad teid nüüdisaegne koreograafia, ülimoodne valgus, vanad ja uued hitid vene ning inglise keeles. Seda ei saa maha magada!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1701398353451237/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: