Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 22 Pavel Volja - Suur Stand-UP/Tondiraba jäähall/
Pavel Volja - Suur Stand-UP

Pavel Volja - Suur Stand-UP

Media partner - TNT 

Kõnežanri võrratu artist Pavel “Snežok” Volja (snežok - e.k. lumepall) esitleb Tallinnas oma uut kava “Suur stand-up”. Esinemine toimub 22. detsembril 2016. aastal Tondiraba Jäähallis.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 

Venemaa ühe kõige kuulsama humoristi, Venemaa stand-up žanri alusepanija Pavel Volja kontsert toimub taas Eestis tänu kauaaegsele kontsertide organisaatorile Tallinn Concert Club (TCC.ee).


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Juba traditsiooni kohaselt saabub Pavel Eestisse aastavahetuse eel. Kuna eelmistel aastatel osteti piletid „glamuurse kaabaka“ kontserdile ära juba kaks kuud enne etendust, siis seekord otsustasid organisaatorid huumoriõhtu läbi viia Tondiraba Jäähallis. Ehk jätkub sel korral kõigile kohti, aga kes teab - piletite hulk kahaneb iga päevaga katastroofilise kiirusega. Korraldajad soovitavad piletiostuga kiirustada juba nüüd, et hõivata head kohad ja lisaks veel ka soodsa hinnaga!

Paša Tallinna kontserdil ootab teid juba harjumuspäraselt mugav atmosfäär, aktuaalne ja päevakajaline huumor, loomulikult ei saada läbi ekspromptide, improvisatsiooni, eluliste lugude ja vandumiseta (raisk, aga asja eest!). Seega tasub sellega arvestada, enne kui lapsi kaasa võtta. Kehtib vanusepiirang: 16+!

Paša huumor on karm, küüniline ja täis alasti tõde. Tema naljakeste aktuaalsed teemad on alati tasemel, valmistub ju humorist igaks etenduseks spetsiaalselt, mistõttu on iga tema esinemine kordumatu ja unikaalne.

Mille poolest on Pavel Volja hea? Sest tal puudub takti- ja mõõdutunne. Ta naerab kõige üle – kuulsustest poliitikuteni välja. Igal kontserdil saavad ka vaatajad saalis „oma osa”, aga kõik naeravad koos temaga!

Artist on oma populaarsuse tipus. Ta esineb erinevatel kontinentidel, tema Instagram kirendab fotodest ja videotest, mis on jäädvustatud Austraalias, USA-s ja Euroopas.

Detsembris on ta taas Eestis „ Suure stand-upiga”. Organisaatorid kutsuvad üles piletite ostuga mitte viivitama, vastasel korral neid ei jätku. See on paljude aastate jooksul kontrollitud tõde!

Algus kell 19:30

Tähelepanu! Vanusepiirang 16+!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1755944767976005/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: