Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 22 PAVEL VOLJA. 2015/Nordea Kontserdimaja/
PAVEL VOLJA. 2015

PAVEL VOLJA. 2015

Tallinnas esineb Venemaa kõige nõutum humorist, telesaatejuht ja TNT populaarse šõu Comedy Club „resident“. Siinne publik tunneb Pavel Voljat hästi, sest ta kontserdid, mida organiseerib TCC.EE, on olnud aastaid üheks suurimaks tõmbenumbriks – piletid on alati välja müüdud ammu enne etendust.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Ja juba selle aasta 22. detsembril ootab vaatajaid Tallinna Nordea Kontserdimajas „glamuurse kaabaka“ Pavel Snežok Volja ( vene k cнежoк – lumepall, ta artistinimi) suur stand-up.

Suur stand-up! 22. detsembril 2015.aastal ja just Nordea Kontsedimaja seinte vahel, sest elegantse huumori hindajad vajavad erilist kohta, kus hea nalja jaoks on parim miljöö.

Uus unikaalne multimeediumlik stand-up. Midagi sellist pole te veel näinud. Pavel Volja esineb Tallinna publiku ja linna külaliste ees spetsiaalse eksklusiivse programmiga. Suur stand-up on sädelev huumor kõige tähtsamast ja aktuaalsemast - sellest, mis meie ümber toimub. Veidi tõde, veidi närvikõdi, veidi iseendast. Lühidalt: Pavel Volja ja stand-up!

Ta esinemised on kordumatud. Pealegi armastab artist alati publikuga suhelda, seetõttu palub ta tule põlema panna ja käib isegi saali kõige kaugemate ridade juures. Kontserdil saavad vaatajad võimaluse artistile küsimusi esitada ja temaga suhelda.

Improvisatsioon ja publikuga suhtlemine on Pavel Volja peamine trump. Pole kahtlustki, et ta valmistab iga linna jaoks ette spetsiaalse kava. On ju kõigile teada, et Paša irvitab halastamatult šõubisnise tähtede, poliitikute üle, vaatamata nende tiitlitele ja aukraadidele. Nii said eelmisel korral Tallinnas oma jao kätte kohalikud poliitikud ja kontserdi korraldajad ning kaks svipsis tütarlast esimeset reast. Kuid ta teeb seda elegantselt ja säravalt.

 

Nendel, kes lähevad Pavel Volja Tallinna kontserdile, tuleb ehk juba varakult hakata kopse treenima, sest naerda saab seal pisarateni.

Nagu kombeks, jutustab Pavel nüüdseks ehk juba paljude tuttavate õdusas ja sõbralikus seltskonnas sellest,.....muide, tulge 22. detsembril Nordea Kontserdimajja ja kuulake ise, millest ta jutustab. Soovitame teil sel õhtul kohal olla! Pavel Volja kontserdid on unustamatud nagu alati!

 

Kohtade arv saalis on piiratud. Nagu praktika on näidanud, ei jätku pileteid kindlasti kõigile soovijatele. Nii et soetage piletid juba varakult. Tõsiselt!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1499274433699205/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%


 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: