Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄRTS 17 OLGA BUZOVA/Club Cathouse /
OLGA BUZOVA

OLGA BUZOVA

Tallinnas esineb teleprojekti „Dom-2“ staar Olga Buzova.

Tuntud tele- ja raadiosaatejuht, modell, näitleja, isikliku rõivasarja disainer, teleprojekti
„Dom-2“ juht ja endine osaleja Olga Buzova esineb Tallinnas 17. märtsil klubis CatHouse.

Olga Buzova, kes alustas lauljakarjääri alles hiljuti, laiendab hoogsalt oma esinemiste geograafiat. Ta kontserdid toimuvad aktiivselt Venemaa ja Valgevene linnades. Sügisel alustas Buzova Euroopa vallutamist, alustades Saksamaa linnadest. Enne seda olid esinemised Dubais ja Türgis, ees ootab Tallinn.
Nagu massiteabevahendites märgitud, aitab Buzovat tugev professionaalne meeskond. Kuid ka artist ise teeb karjääri edendamise nimel erakordseid jõupingutusi.

Buzova on praegu vene meelelahutusäri üks populaarsemaid persoone. Temast räägitakse, kirjutatakse, teda kutsutakse vestlussaadetesse. Popdiiva on meediaruumi sõna otsese mõttes kihama pannud.

Esimese soololaulu „Pod zvuki potselujev“ andis Buzova välja 2016. aastal. Laul sattus kohe Venemaa iTunesi reitingu tippu. Vähem edukas polnud ka teine laul „Privõkaju“, mille klippi vaatas esimesel päeval üle 2 miljoni inimese. Kõik see viis selleni, et laulja nomineeriti MUZ-TV „Aasta läbimurde“ preemia kandidaadiks. Buzova kolmas laul „Ljudi ne verili“ ületas allalaadimiste arvu poolest ansambli Gribõ hiti „Tajet ljod“ ja platseerus jälle Venemaa iTunesi reitingus esikohale.

 

2017. aasta sügisel andis ta välja esimese albumi „Pod zvuki potselujev“, mis sai samuti iTunesis esikoha. Telediiva ise on tunnistanud, et 6. oktoober 2017 on talle väga tähtis ja erutav päev. Albumis on 11 laulu ja 3 remiksi.

“Olen väga õnnelik ja usun, et olete koos minuga! Mina ja mu meeskond oleme teinud suurt tööd ja me loodame, et teile meeldib,“ jagas Buzova oma emotsioone Instagramis.

Olga Buzova esitleb Tallinnas oma kava „Pod zvuki potselujev“. Kuulete selliseid hitte nagu „Privõkaju“, „Pod zvuki potselujev“ ja muidugi „Malo polovin“!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: