Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄR 31 OLEG GAZMANOV/Nordea Kontserdimaja/
OLEG GAZMANOV

OLEG GAZMANOV

31. märtsil toimub Tallinnas kauaoodatud Oleg Gazmanovi kontsert! Pärast pikka vaheaega toimub Tallinnas Vene popmuusika legendi ja mitme põlvkonna iidoli, Oleg Gazmanovi, kontsert.

Laulja, laulukirjutaja ja luuletaja Oleg Gazmanov esineb Tallinnas 31.03.2015 Nordea Kontserdimajas.

Tema populaarsus on suur ka tänapäeval: siiamaani kogub artist täissaale ja –staadione ning just hiljuti mängis laulja ka filmis "Segased tunded" ("Смешанные чувства"), mille esilinastus toimus 2014. aasta oktoobris.

Gazmanov on oma karjääri jooksul saanud mitmeid riiklikke autasusid ja aunimetusi. Ta on "Venemaa teeneline artist" ("Заслуженный артист России"), "Venemaa rahvakunstnik" ("Народный артист России"), Teeneteristi ordeni kandja, "Isamaa teenete" IV astme ordeni kandja, "Song of the Year" ("Песня года") festivali 15-kordne võitja, 7-kordne riikliku preemia "Ovation" ("Овация") võitja. Samuti on artist olnud ühe mainekaima rahvusvahelise festivali "The World Music Awards" võitjaks.

Gazmanovi hitte, millest paljud kõlavad juba rohkem kui 20 aastat, tunnevad mitmed põlvkonnad. Tema kontsertidel esinev uskumatu energia on nii tugev, et võidab koheselt pealtvaataja sümpaatiat, sest artist suhtleb pidevalt oma publikuga. Laulja rikkalik repertuaar üllatab aga oma mitmekesisusega: selles on kõike alates luulest ja erutavatest tantsulauludest, kuni isamaaliste lauludeni välja.

Tallinnas toimuval live-kontserdil esitab Gazmanov juba kõigile tuntud hitte , sealhulgas laule nagu "Eskadron", "Ohvitserid", "Jessauul", "Minu selged päevad", "Madrus", "Värske tuul" ja mitmeid teisi. Siiski esitab artist ka oma uusi kompositsioone.
Väärib märkimist, et Gazmanov on ka ühe Tallinnast rääkiva loo "Korstnapühkija" autoriks, mis algab sõnadega "Mul on unistus sõita Tallinnasse...". Artist kirjutas selle laulu oma poja Rodionile. Tundub, et unistused täituvad...

Piletid on müügil Piletilevi ja Ticketpro piletikassades.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1485921711692661/

Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: