Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

AUG 02 NOORTE PÄEV. Gradusõ./Skoone Bastioni Staadion/
NOORTE PÄEV. Gradusõ.

NOORTE PÄEV. Gradusõ.

 Laupäeval, 2. augustil, toimub Tallinnas Skoone bastioni staadionil esimene Noorte päev - vabaõhufestival igas eas noortele. Ajalooliselt Skoone bastion asub vaid paari sammu kaugusel Paksust Margareetast ja on 2. augustiks täielikult kohaldatud kogupere puhkepäeva veetmiseks.

Toimuvad kontserdid, kohapeal on toitlustus ja ruumi on ka lihtsalt puhkuseks. Hoole ja armastusega on suhtutud pere väiksematesse - neile on mõeldud mitmeti ja neid ootavad ka lõbusad atraktsioonid!

Noorte päeva peakülaliseks on tuntud Venemaa bänd, mitme muusikaauhinna ja ka Kuldse Grammofoni ning Kõige Enam Müüdud Albumi staatuse omandanud GRADUSÕ.
GRADUSÕ esimene hitt „Režissöör” pälvis Kuldse Grammofoni auhinna, kuna seda mängiti kodumaa raadiojaamades 18 kuu jooksul üle 540 000 korra. Pisut enam kui aasta eest saatis GRADUSÕ müügivõrku oma esimese albumi „Gradusõ” - „Golaja”, mis sai oma nime plaadi popima laulu järgi, mis ei lahkunud pool aastat Venemaa edulugude tabeli tipust. GRADUSÕ debüütalbum pälvis muusikakriitikute kiitva tähelepanu. Sel aastal tuli aga ansambel välja uue albumiga, mille edu on ületanud iTunes’i andmeil kollektiivi debüütalbumi.
Noorte päeva Venemaalt pärit GRADUSÕ soojendusbändiks on suurel suvisel kontserdil OLGAKLJOŠ - esitatakse kõigile tuntud ja armastatud laule nii möödunud sajandi kuldsest repertuaarist kui ka kaasaegseid kuumi hitte.
Bändide esinemiste vaheaegu sisustavad erinevad tantsukollektiivid ja tulešõu. Peo lõppu kroonib aga hiilgav tulevärk!

11. juunist on Noorte päeva piletid müügil kõigis Piletilevi kassades.


Esimese 500 pileti soodushind on 12 eurot!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 20%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: