Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 25 Neschastnii Sluchai /Rock Cafe/
Neschastnii Sluchai

Neschastnii Sluchai

Oma 30. juubeli raames esineb bänd Neschastnii Sluchai 25.novembril ainulaadse konserdiga uuendatud klubis Rock Café.

 

Tulles vastu fännide soovidele ning seoses suure huviga tantsupõranada piletite osas otsustasid kollektiivi juhid ja organisaatorid vahetada kontserdi algne toimumispaik Nordea Kontserdimaja Rock Café vastu, et kuulajad saaksid nautida tõeliselt plahvatuslikku rock'n'rolli atmosfääri, mis saadab kogu juubelikonserti
Fännid, kes on ostnud kontserdipileti Ticketprost või Piletilevist kuni 23. septembrini Nordea Kontserdimaja istekohtadele, loetakse klubis Rock Café VIP külalisteks ning saavad klubis kohad rõdul laudade ja diivanitega.
Neschastnii Sluchai plaanib oma sünnipäevakonserdi läbi viia grandioosselt: austajaid ootab ennenägematu etendus. Konsert toimub temaatiliste osadena, teatrietendusena "üliõpilaspõlv", "armastus", "etendus", "jooming", "kuused" jne.
Kolmekümne aasta jooksul on Neschastnii Sluchai arhiivi kogunenud palju esitamata laule ning seetõttu ootab kollektiivi austajaid ees suur üllatus: ansambli liikmed esitavad esmakordselt kuulajatele osa nendest paladest! Senini avaldamata laulud lastakse juubeliks välja eraldi albumina.
Seetõttu ei ole kontserdi reklaamides mitte juhuslikult kirjutatud sõna "30. kogu" -- see on kogum kollektiivi " Neschastnii Sluchai" erinevatest seiklustest. Ja muidugi koosneb juubeliprogramm veel kõikidest "Neschastnii Sluchai" tuntud ja armastatud lugudest.


Tähelepanu:
1. 25.11.2014 kontsert toimub Nordea kontserdisaali asemel Rock Cafe klubis algusega kell 21.00.
2. Kõik varem ostetud piletid vahetatakse konserdi päeval klubi kassas VIP tsooni piletite vastu (VIP rõdu laudade ja diivanitega).
3. Kui Teile ei sobi uus kontserdi toimumise koht, siis võite piletid tagastada kõikidesse Piletilevi müügikohtadesse (va. Statoilid) kuni 01.12.14 (k.a.). Kõikidel SebraPileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontopriga info@piletilevi.ee või telefonil 6659534, et teatada oma soovist kontserti külastada või mitte.

 

Facebook:

www.facebook.com/events/487035628104997/

Selle kuu lõppuni kõik piletid allahindlusega 20%!
(Hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%


 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: