Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUUN 21 NADEŽDA KADÕŠEVA/Nordea Kontserdimaja/
NADEŽDA KADÕŠEVA

NADEŽDA KADÕŠEVA

Juba selle suve 21. juunil Nordea Kontserdimaja laval vene rahvamuusika ja tänapäeva instrumentaalmuusika kordumatu ühendamine: Venemaa rahvakunstniku Nadežda Kadõševa ja ansambli Zolotoje Koltso kauaoodatud kontsert. „30 aastat laval“ – see on uus, särav, värviküllane kostüümišõu, mis hämmastab oma vaatemängulisusega.

„Milleks seda suve ma ootasin talvel, milleks ma kui pihlakas kevadel õites?“ laulab vene laulu kuninganna Nadežda Kadõševa oma laulus „“Zatšem eto leto?“ („Milleks see suvi?“). Tema kontserdi ootuses on need sõnad aktuaalsemad kui kunagi varem. Ja paistab, et me teame vastust nendele küsimustele: sel suvel toimub Tallinnas Nadežda Kadõševa ja ansambli Zolotoje Koltso unustamatu kontsert.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7%(TCC) LEIAD SIIT.


21. juunil saate te loa siseneda tuntud laulja mitmekülgse ande ja tema imeliste kontserdinumbrite maailma. Nordea Kontserdimaja laval ootavad teid sütitavad tuntud hitid ja uued laulud elavas esituses. Kõik see ei jäta teid ükskõikseks, uskumatud ja eredad muljed on garanteeritud!

Viimati esines Nadežda Kadõševa Tallinnas ammusel 2007. aastal. Ja tänu kohalikele organisaatoritele (TCC.ee) tuleb artist pärast nii pikka pausi taas Eestisse, et tähistada oma loomingulist juubelit koos vene rahvamuusika hindajatega.
Uskumatu, kuid Nadežda Kadõševa on olnud laval juba 30 aastat. See on tõsine tähtpäev, seega tunnustatud edu! Seda kinnitab Moskvas toimunud juubelikontsert, mille kava näete nüüd ka teie. Sel õhtul oli Riikliku Kremli palee mahukas saal pilgeni täis.

Juba kolm aastakümmet on Nadežda Kadõševa südamlikud ja õrnad, romantilised ja kirglikud laulud olnud väga populaarsed. Need jutustavad sellest, mis on meile lähedane ja kallis. „Tetšjot rutšei“ („Voolab ojake“), „Sneg letit i letit“ („Lund muudkui lendab“), „Ja ne koldunja“ („Ma ei ole nõid“), „Široka reka“ („Lai on jõgi“) ja paljud teised kompositsioonid on palavalt armastatud maailma kõige erinevamates maades.

Sellest annavad tunnistust Nadežda Kadõševa, Venemaa ja Mordva rahvakunstniku, Venemaa ja Tatarstani teenelise kunstniku, Bugulma aukodaniku ja vene rahvalaulude ühe kõige populaarsema esitaja aumärgid ja autasud.

Pilet Nadežda Kadõševa kontserdile on meeldiv kingitus kallitele vanematele, vanaemadele ja vanaisadele. Siin te ei saa märgist mööda panna, lihtsalt öelge neile justkui muuseas, et Eestisse tuleb suurepärane kollektiiv, pange tähele nende reaktsiooni ja te mõistate kohe: ilmtingimata tasub kinkida oma lähedastele niivõrd unustamatu pidupäev.

Ärge lilli unustage, sest artistile on see parim tunnustus, aga saalile värviküllane sündmus. Te ainult kujutlege, kui harmooniline näeb artist laval välja säravas pidurüüs ja veel koos lilledega. Tulge 21. juunil Nordea Kontserdimajja kontserdile ja veenduge ise.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/209328026083877/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: