Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 07 Vennad Safronovid/Nordea Kontserdimaja/
Vennad Safronovid

Vennad Safronovid

TELEPORTeerimine - Vennad Safronovid. Vendade Safronovite abil on kerge imedesse uskuda! Ei saa ju mitte usaldada oma silmi, kui otse su nina ees laval avaneb kergel käeviipel hoopis uus reaalsus.

Nihkuvad kujutluspiirid, võimatu saab tõeks.

Hämmastunud vaatajate silme all muutuvad kaasaegsed valge maagia nõiad vennad Safronovid kangelasteks, kes asuvad võitlusse kurjuse vastu ja kahtlemata päästavad inimkonna. Kindlasti on nad oma üllas ettevõtmises parimad! Nad tungivad üksteise kehadesse, kõnnivad mööda seinu, kaovad ja ilmuvad taas publiku seas. Käiku läheb heli ja valguseküllus, haruldane eriefektide ja trikkide jada - nalju ja silmapetet, põnevaid sketše ja tõelist maagiat valatakse meie ette otsekui küllusesarvest.

Juba hulk aastaid õnnestub vendadel Safronovitel eirata enamjaolt kõiki füüsika, keemia ja loodusseadusi. Pärast möödunudaastast pöörast edu programmi „Tšudesarium” (Imede-labor) esitamist, on tuntud illusionistidest vennad Safronovid 7. novembril taas tagasi Nordea Kontserdimajas - seekord oma uue silmamoondust ja kohati eluohtlikke trikke tulvil šõuga. Esitusele tuleb lummav hirmutav ja imeline TELEPORTeerimine!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: