Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 11 Mumiy Troll/Saku Suurhall/
Mumiy Troll

Mumiy Troll

11. novembril 2015 toimub Tallinnas kultusliku ja legendaarse vene rock bändi "Mumiy Troll" kontsert, eesotsas bändi asendamatu liider Ilja Lagutenko.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Tänu rohketele palvetele ja taotlustele, samuti kohaliku publiku eriti suure huvi bändi loomingu vastu, tuleb "Mumiy Troll" Eestisse tagasi. Seekord esineb bänd suuremal laval - Saku Suurhall, kus muusikud esitavad oma uusi laule ja vanu tuntud hitte, eriti neid, mida pole mitte kunagi esitanud.
"Mumiy Troll" on Eestis alati olnud teretulnud külaliseks, muusikud on juba korduvalt andnud siin kontserte, samas sellise ulatusega soolokontsert toimub Eestis esmakordselt.
Lava muutmise põhjuseks võib lugeda seda, et bändi kontserdid on seni toimunud peamiselt Eesti klubides, kus ühel või teisel põhjusel ei saanud kõik piletit kätte või oli saalis eriti kitsas. Poisid on esinenud ka vabas õhus Eesti muusikafestivalidel, mis on samuti alati olnud välja müüdud. Seetõttu on kohalikud korraldajad otsustanud korraldada "Mumiy Troll" soolokontserdi Eesti suurimas siseareenis - Saku Suurhall. Seekord jagub kohti kõigile – tegemist tuleb kaheosalise tantsupõrandaga: fan zone ja parter, samuti tulevad tribüünidele istekohad.
"Mumiy Troll" laule oskavad peast laulda lausa mitme põlvkonna fännid: alustades kunagi eetrit plahvatanud "Voola eemale" («Утекай»), "Emakaru"(«Медведица»), "Vladivostok 2000" («Владивосток 2000»), "Delfiinid" («Дельфины») ja paljud teised hitid jäävad igaveseks meie mällu, südamesse ja ka mängijasse – kunagi kasettmängijasse, seejärel digitaalsel kujul - CD, MP3, ja nüüd hoopis saame kuulata bändi juba telefonist ja muid kaasaegseid vidinaid kasutades.
Eestis esitlevad muusikud oma uut albumit "Piraatkoopiad". Missugune on siis "Piraatkoopiate" maailm digitaalajastul Ilja Lagutenko ettekujutuses? Sellele küsimusele leiad vastuse 11. novembril Tallinna Saku Suurhalli lavalt.
Juba praegu saame kindlalt öelda, et publikut ootab üks kõrgtasemeline ja originaalne show. "Uue tuuri programmis on plaanis esitada mitte vaid uusi laule, aga ka tükke, mida me mingil põhjusel pole kunagi eriti live-formaadis esitanud, fännid on aga avaldanud suurt soovi neid ka päriselus kuulda," - ütleb Lagutenko.
Ei ole kahtlust, et järjekordsel Tallinna kontserdil suudab "Mumiy Troll" kinnitada, et parima modernse vene rock-esinejate tiitlit ei kanna poisid niisama.
Vene muusikute loodud väsimatu energia ja erilise atmosfääri tunnetamiseks soovitame piletit osta juba praegu, sest esimesed 300 piletit parteri tantsupõrandale pakutakse erihinnaga - vaid 19 €, järgmised piletid on juba kallimad. Samuti soovitame soojalt hakata uurima ka neil, kes soovivad istekohta, sest parimate istekohtade arv on piiratud.

Selle kuu lõpuni kõikidel istukohdatel soodustus - 20%!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1577700822484016/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: