Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 25 MOSCOW CITY BALLET. /Tondiraba jäähall/
MOSCOW CITY BALLET.

MOSCOW CITY BALLET.

Uue aasta eel etendab ballett «Moscow City Ballet» Tallinnas „Luikede järve“.
Kohalikel korraldajatel (TCC.ee) on traditsioon kutsuda vaatajaid jõuluks klassikalise balleti teatri „Moscow City Ballet» esinemisele. Sel aastal etendatakse Tallinnas maailmaklassika šedöövrit „Luikede järve“. Etendus toimub 25. detsembril 2016 Tondiraba areenil.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 40% (Piletilevi)!

Balletitrupp «Moscow City Ballet“ ei ole Eestis külalisesinemistel esimest korda. Nende etendused on alati suurt huvi äratanud kohaliku publiku seas. Ainuüksi viimase nelja aasta jooksul on trupi «Moscow City Ballet» jõuluetendusi külastanud 12 000 inimest.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7%(TCC) LEIAD SIIT.


Klassikalise balleti teater«The Moscow City Ballet» on üks vanemaid teatreid, kus peetakse au sees vene koreograafilise kunsti parimaid traditsioone ja mille tantsijate virtuoosset tehnilist meisterlikkust ning suurepärast koostööd on korduvalt kiitnud kriitikud.
20 tegutsemisaasta jooksul on kollektiiv andnud etendusi Jaapanis, Suurbritannias, Põhja-Iirimaal, Saksamaal, Belgias, Iisraelis, Egiptuses, Honkongis, Taiwanil, Hiinas, Portugalis, USAs, Singapuris, Eestis, Küprosel ja Venemaal. Selle aja jooksul on teatris antud rohkem kui 2000 etendust ja lavastatud üle 10 balleti. Vene balleti traditsioonide hoidmine on teatri esteetika.


Sel aastal esitatakse Tallinnas ühte tuntumat kanoonilist maailmaklassika šedöövrit, silmapaistvat Pjotr Tšaikovski muusikale loodud balletti „Luikede järv“. See on ainuke teos, mida võib kuulata ja vaadata lõputult, kusjuures huvi ainult kasvab. Vaataja avastab iga kord midagi uut. Ega asjata pole selline ebatavaline populaarsus teinud selle etenduse maailma balletikunsti sümboliks.
„Luikede järv“ on klassikalise koreograafia briljant ja vene balleti visiitkaart. See etendus on maailmas ülipopulaarne, selle muusika ja koreograafia ei vaja tutvustamist, sest Tšaikovski surematud motiivid on kõigile lapsepõlvest hästi tuntud.

Niisiis, näidatakse Tallinnas jõuluajal traditsiooniliselt maailmakunsti ühte kõige fantastilisemat ja täiuslikumat balletti. 25. detsembril veendute te Tondiraba areenil taas, et etenduse „Luikede järv“ muusika ja koreograafia on maailmaballeti üldtunnustatud šedööver ja vene kultuuri eredamaid saavutusi.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1156927104328053/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 50% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: