Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄRTS 11 Mireille Mathieu/Tondiraba jäähall/
Mireille Mathieu

Mireille Mathieu

Juubelikontsert koos sümfooniaorkestriga
Tallinnas esineb juubelikavaga legendaarne Mireille Mathieu!

11. märtsil 2017 esineb Tallinna Tondiraba jäähallis populaarne ja kuulus prantsuse laulja - võluv Mireille Mathieu. Maailmatähe juubelikontsert toimub sümfooniaorkestri saatel Eesti kõige ruumikamal kontserdiareenil.

 


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Tallinn Contsert Club (TCC.ee) esitleb: prantsuse estraadi supertäht, terve epohhi sümbol ja legend Mireille Mathieu demonstreerib Eestis oma juubelikava.

Kauaoodatud kontsert, millest tõotab tulla aasta üks peamisi muusikasündmusi, toimub Tondiraba jäähallis estraadi- ja sümfooniaorkestri saatel. Kontserdikavas on sellised hitid kui „Non, je regrette rien“, Une histoire d'amour», «Ciao, bambino, sorry», «La vie en rose» ja paljud teised.

Kus ülipopulaarne laulja, keda nimetatakse prantsuse laulu saadikuks, ka ei esineks, on saalid alati rahvast tulvil.
Mireille Mathieu´ austajad mäletavad, et nii oli Eestis ka 2011. aastal, kui laulja andis unustamatu kontserdi (kohal oli ka ta ema), mis ei löönud ainult kõiki vaatajarekordeid, vaid ka Tallinna lillemüügirekordeid: lillepoed osteti sõna otseses mõttes tühjaks. Aga kõik piletid olid välja müüdud juba kuu aega enne prantsuse legendi kontserti. Tookord oli võimatu pileteid hankida spekulantideltki, aga saali tuli panna isegi lisakohti.
Seekord on kohalikud organisaatorid otsustanud korraldada Mireille Mathieu´ kontserdi Eesti kõige uuemal ja suuremal areenil, et kõik soovijad saaksid nautida geniaalse laulja võrratut esinemist. Pealegi pööratakse erilist tähelepanu helikvaliteedile. Muutub ju sel õhtul kontserdiareen hubaseks koduvarieteeks. Nagu traditsiooniks on kujunenud, jagab prantsuse estraadilaulja vaatajatega oma südamesoojust ja armastust, mis läheb juba hinge kaunite ning paljudele tuttavate laulude esimestest akordidest.
Täna esitatakse Mireille Mathieu´ laule saksa, inglise, itaalia, hispaania, soome, jaapani, hiina ja vene keeles.

 
Tallinnas ootab vaatajaid vapustav kontsert, kus kõlab paljude poolt armastatud prantsuse šansoon võrratu Mireille Mathieu´ esituses. Kahjuks ei külasta see legendaarne artist Eestit nii tihti, kui tahaksime, seetõttu on tema kontserdi külastamine parim võimalus kinkida endale ja oma lähedastele unustamatu hubane õhtu, mis jääb mällu, ja seda ilma liialdmata, terveks eluks!
 

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1026562067464771/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7% 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: