Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 01 ''MIHAIL KRUG. TERE''/Vene Kultuurikeskus/
''MIHAIL KRUG. TERE''

''MIHAIL KRUG. TERE''

 Eestis toimub esmakordselt muusikaline etendus "Mihhail Krug. Tere", mis on pühendatud selle vapustava vene šansoonilaulja loomingule.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Kontserdiprogrammi peaosdes esinevad Viktor Krestnik ja 9-aastane Borja Kvadrat. Näidendi lavastajateks on tuntud produtsendid Lina Arifulina ja Gela Romanovsky. Eksklusiivne kontsert toimub 1. detsembril 2015 Tallinnas, Vene Kultuurikeskuses.

Venemaa esimene tribüüt "Mihhail Krug. Tere" aitab vaatajal naasta selle, kahjuks meie seast juba lahkunud, suursuguse laulja kontserdile. Lavalt kõlavad taas live-esituses paljude lemmikud "Vladimirskij Central" ja "Devochka pai", "Zhigan-limon" ja "Nishtyak, bratok", "Kolschik" ja "Padal sneg", samuti teised legendaarse artisti parimad loomingupalad.

Kontserdi keskrollis on muusikabänd, eesotsas Viktor Krestnik, kellel on kindlasti väga palju seda Mihhail Krug’i võlu. "Viktor on Mihhailiga väga sarnane, kuid samal ajal on ta täiesti omamoodi isik. See ei ole kaksikute show või paroodia, vaid mõte on tuua vaataja ette seda Krug’i muusikalist atmosfääri ja viia publikut ajas kümmekond aastat tagasi," - ütleb Lina Arifulina.

Näidendis on ka üks episood, kus vaataja läheb tagasi Mihhaili lapsepõlve. Kujutluspildi noorest Mišast toob publiku ette 9-aastane Borja Kvadrat. Väike, nipsakas näitleja Borja tõestab kõigile oma Krug’i loomingu versiooniga, et noore põlvkonna seas leidub samuti artiste, kes suudavad legendaarse muusiku sammudes väärikalt astuda.

Tagataustal võib publik jälgida muusika saatel mängivaid videoinstallatsioone. Muidugi, näeb ekraanil ka Mihhail Krug’i ennast. "Videod kujutavad endast lühiesseede kollektsiooni – jutud, kus Krug räägib oma loomingust, lauludest ja elust" - ütleb Arifulina tulevase muusikalise etenduse kohta.

Kontserdi alguses, juba mõne minuti möödudes, unustab publik koheselt, et tegemist on tribüüt etendusega, ning alustab põneva teekonna läbi Mihhail Krug’i piiritu loomingutöö. Tekib uskumatu ja üllatav mulje, et vene šansooni maestro on fantastilisel kombel tulnud meie juurde taga, et veelkord tuua oma fännidele palju positiivseid emotsioone ja suurepärast atmosfääri, kus laulja suhtleb oma publikuga südamlikult läbi oma laulude.

Mihhail Krug’i laule tunneb mitu põlvkonda. Temast on saanud eri riigi fännide šansooni iidol ning seda tiitlit kannab ta ka praegu, vaatamata nii kiiresti mööduvale ajale ja sündmuste keerisele.

Näidendi "Mihhail Krug. Valitud lood" lavastaja Lina Arifulina on oma karjääri jooksul loonud mitmeid kõrgtasemelisi ja edukaid televisiooniprojekte nagu "Fabrika Zvezd", "Tantsud tähtedega","STS süütab tähti" ja mitmeid muid staarisaateid.
Tribüüt on austusavaldus artisti loomingule kontserdiõhtu formaadis, kus vaataja saab kuulata oma lemmiklaule, mitte just artisti enda suust, kuid samaväärselt talendikate inimeste esituses.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/709350035858581/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: