Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 30 LOS VIVANCOS./Nordea Kontserdimaja/
LOS VIVANCOS.

LOS VIVANCOS.

Selle aasta kõige suurem tantsusündmus: 30. novembril 2015, täiesti esimest korda Eesti pinnal, täidab flamenko kuningate Los Vivancos ainuke Baltimaade etendus Nordea Kontserdimaja seinu ja toole. See tõeliselt suurejooneline show koosneb seitsmest Hispaaniast tulnud vennast, kes on paljude rahvusvaheliste auhindade laureaadid ning isegi olemas Guinnessi rekordite raamatus lehekülgedel.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Ületamatud meistrid, kes suudavad ühendada flamenkot modernse võistlustantsu, stepp-tantsu ja akrobaatiliste elementidega, esinevad Tallinnas uskumatu ja põneva showga.

Los Vivancose show - see on täisväärtuslik etendus koos dekoratsioonide ja kaasaegsete valgustustehnoloogiatega. Muusikaline osa on ka täis erinevaid žanre - klassikaline muusika on läbi põimunud flamenko ja rock muusikaga. Seitsme venna etendus on vaataja jaoks kaasakiskuv ja lummav. Juba see on imetlusväärne, kuidas tantsijad suudavad taguda oma jalgadega rütmi, olles seejures spetsiaalse konstruktsiooni abil rippuvas tagurpidi asendis. Vennad tantsijad näitavad tõepoolest uskumatu talentide kombinatsiooni: nad laulavad ja mängivad erinevaid instrumente, ja koos sellega veel ka tantsivad flamenkot!

Flamenko ajalugu ulatub sajanditesse tagasi, tänapäeval on aga antud stiili kuningad just Los Vivancos. Selle tõenduseks - saavutus, millega võib kiidelda vaid mõni üksik tantsija või meeskond: Los Vivancos on kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui "Kiireimate jalgade" tiitli saajad. Kuid see pole ainuke Los Vivancose rekord – Prantsusmaal on nad järjest kogunud rohkem kui 20 täismaja etendust erinevates riigi kontserdisaalides. Aegade jooksul on Los Vivancos võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu, näiteks USA shows "Tantsud tähtedega", mille vaatajate arv ulatub vabalt 35 miljonini.

Los Vivancos, see on seitse venda: Josue, Cristo, Josua, Aaron, Judah, Elias, Israel. Josue – on meeskonna noorim, kuid suudab teha kõige nutikamaid trikke. Cristo – suudab osavalt ühendada klassikalist balletti koos traditsioonilise flamenkoga. Josua – näitab elegantselt uue ja vana flamenko kombinatsioone. Aaron - tema tantsustiilis ei ole midagi puudu ning pole midagi lisada. Pehme ja eriti meeldiva hääle omanik. Judah – grupi peamine helilooja. Just temale kuulub ainulaadne kiirus ja täpsus. Elias - vanim vend, etenduse juht. Tutvustab tantsustiili, mis ühendab tugevust ja vastupidavust. Israel – toob tükikese modernsust klassikalisse flamenko tantsu, suudab hingerütmi kaotamata mängida tantsu ajal flööti.

Los Vivancos on oma andega suutnud vallutada juba rohkem kui 30 maailmariiki, kus absoluutselt iga kord on olnud täismaja. Järgmine samm - Eesti. Sa ei tohi sellest üritusest ilma jääda, sest iga kord lõpetab etendust tormiline aplaus ning publikule jäävad need uskumatud mälestused veel mitmeks aastaks.

Los Vivancose auhindade hulka kuuluvad:
Guinnessi rekordite raamat "Kiireimad jalad".
"Gran Teatro La Fenice di Venecia" auhind parima etenduse eest rahvusvahelisel tsirkuste festivalil Monte Carlos.
"Jerome Mendrano" eripreemia parima etenduse eest rahvusvahelisel tsirkuste festivalil Monte Carlos.
"Parimad tantsijad". Koreograafiline Hispaania tantsu ja flamenko võistlus Madridis.
"Parim koreograafia". Rahvusvaheline koreograafia konkurss Castellónis.
"Parim muusikaline etendus". Rahvusvaheline muusikafestival Kiwanis Music Festival.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/895718013818160/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: