Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 16 LOLITA - ''Olen lihtsalt 50!'' /Nokia Kontserdimaja/
LOLITA - ''Olen lihtsalt 50!''

LOLITA - ''Olen lihtsalt 50!''

 LOLITA MILJAVSKAJA - Miss Ekstravagantsus ja üks tuntumaid Venemaa estraadilauljaid saabub oma uue programmiga OLEN LIHTSALT 50! Nokia Konserdimajja 16. aprillil

Sel korral astub võluv lauljanna oma publiku ette uhiuuena - õrna pikajuukselise ja stiilselt romantilise iludusena. Lauljanna šõu kujuneb aga ootamatuks ja ilutulestikusarnaseks. Esitusele tulevad nii uhiuued laulud kui ka LOLITA juba tuntud hitid „Saadan ta ...”, „Ma nägin und”, „Suund põhja poole”, „Räägi nagu ...”, „Annaks su eest oma elu” ja paljud teised publiku poolt armastatud laulud.

Andeka ja ereda laulja ning ülitugevalt naiselikuna suudab LOLITA mõne minuti jooksul sütitada ka kõige suurema skeptiku südame ja laadida oma energiaga terve saali.

Iga lauljanna laul on nagu mini-etendus, millest ei suuda end lahti rebida. Lolital õnnestub muutumatult kaunistada oma šõusid kallihinnaliste dekoratsioonidega, kvaliteetse heliga ja ootamatu teatraalse tegevusega.

Tõeliselt epateeriva kuningannana ei karda ta näida naeruväärne, teha ja rääkida kõigest, mida hindab - ja see on eriti väärtuslik. LOLITA hääl, tema laulud puudutavad sügavalt iga kuulaja hinge saalis. Jääb mulje nagu räägiks ja laulaks LOLITA igaühele eraldi! Nii see ka on, sest iga inimene on LOLITALE kui tõelisele lavakunstnikule sõber, kelleni ta tahab tuua endast parima.

16. aprilil hiilgab LOLITA Nokia Kontserdimajas taas oma haruldase tämbri, säravate esinejavõimete, suurepärase huumoritunde, aususe, siiruse ja iluga!

NB! Märtsi lõpuni on kõik piletid -15%!
(Hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: