Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 20 Ljube - Juubelikontsert 25a./Nordea Kontserdimaja/
Ljube - Juubelikontsert 25a.

Ljube - Juubelikontsert 25a.

 20. mail esineb legendaarne grupp Ljube ja Vene Föderatsiooni rahvakunstnik Nikolai Rastorgujev Nordea Kontserdimajas oma juubeliprogrammiga.

Kontserdi programmis kõlavad ikka ja jälle vaimustust esilekutsuvad laulud
”Oleme poolt”( „Давай За”), „Seal, udude taga” („Там, За Туманами”), „Peaasi, et sa mul olemas oled” („Главное, Что Ты Есть У Меня”), „ Kanna mind, jõgi” („Tы Неси Меня, Река”), „Võitlus” („Комбат”), „Jäta lollused, Ameerika!” („Hе Bаляй Дурака Aмерика”).

Kollektiivi asutajaks oli Igor Matvijenko, kes valis Nikolai Rastorgujevi soololauljaks. Rastorgujev on aga ansamblile nimepanijaks. 1989. aastal sai bänd sisse tõelise hoo, kui nende esinemisi sponsoreeris Alla Pugatšova, kellele eriti meeldis Rastorgujevi lavale ilmumine sõjaväefrentšis. 90. aastad olid ansambli eduloo algusaastateks. Ilmus nende ülikuulsaks saanud album „Zona Ljube” Vene vangilaagrite ja orbudekodude teemal. Albumi loomisel kasutas ansambel ka vene rahvapille nagu balalaika, domra ja bajaan. Ülipopulaarsele albumile järgnes ka samanimeline film. 1998. aastal esineti aga hulga omaloominguliste lauludega Võssotski mälestuskontserdil.
Muusikaliselt on 1989. aastal loodud LJUBE segu rokist, popist, sõjaväemuusikast, folkloorist. LJUBE publikuks on nii noored kui vanad, kes oskavad hinnata nii humoorikat irooniat kui tugevaid emotsioone. Kindlasti leiab iga uus kuulaja LJUBE lauludest endale lemmikpalu. Bändi lood kajastavad nii Venemaa ajalugu, vastuolulist kaasaega kui ka nostalgiliselt lüürilist elutunnetust. LJUBE laulude lüürikas peegeldub siirus, südamlikkus ja vene iseloomu hingeavarus.

20. mail rõõmustab LJUBE oma juubelikontserdiga meid kõiki Nordea Kontserdimajas!

Kõikidele piletitele kehtib soodustus -15% kuni 20.05.2014 k.a. (Hinnad süsteemis on juba soodustusega.)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: