Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 29 LIOR SUCHARD /Nordea Kontserdimaja/
LIOR SUCHARD

LIOR SUCHARD

Meister-mentalisti LIOR SUCHARDi esmakordne esinemine Eestis toimub 29. novembril Nordea Kontserdimajas.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Vaatamata selle hetkel maailma kuulsaima telekineetiliste ja selgeltnägija võimetega elegantse šõumehe pingelisele esinemisgraafikule ja suurele populaarsusele kõigil mandritel, õnnestus Worex Media Groupil kutsuda ta Eestisse esinema.
Meeldejääva õhtu iga külaline saab olla tunnistajaks lõbusale, üleloomulikule ja uskumatule šõule ning soovi korral osaleda ka ülemaailmse kuulsusega LIOR SUCHARDi lavapartnerina. Meister-mentalist ei ürita enamat kui muuta kehtivat ettekujutust inimvõimetest, tema šõu järel ei tundu maailm enam kellelegi endine.

LIOR SUCHARD - uskumatu selgeltnägija ja telekineetiliste võimetega esineja elab Tel Avivis. Tema jaoks on väike asi peatada kell, painutada pilguga kõveraks metallmünt teie taskus, suletud silmil ära arvata rahatähe seerianumber, mille te võtate oma rahakotist. Ta ütleb täpselt ära iga täringu numbri, mille pärast on tal ka sissepääsukeeld maailma kasiinodesse.

Mõelge alati positiivselt, sest te ei või iial teada, kes loeb teie mõtteid! - selline on meister-mentalisti loominguline kreedo.
LIOR SUCHARD ise ütleb, et loodus on teda krooninud uskumatu andega, mida ta publikuga meelsasti jagab - tegu ei ole mingil juhul silmamoonduse või tsirkusetrikkidega. LIOR SUCHARD omab üleloomulikke võimeid ja palja mõttejõuga suudab ta korda saata tõesti uskumatuid asju.

Öeldakse, et kõik on müüdav. Kuid kas saab ära osta maailma kõige rikkama inimese tähelepanu? Kahtlemata mitte. LIOR SUCHARD on korduvalt vapustanud oma võimetega näiteks Bill Gates’i, kellele 2015. aastal Forbes omistas taas maailma dollarimiljonäride reitingus esimese koha. SUCHARD on ka Warren Buffetti, maailma ühe võimsama ameerika ettevõtja ja investori isiklik nõustaja.

LIORIT teab terve maailm. Ta on olnud nii Larry Kingi kui president Clintoni külaline. Meister-mentalist on vapustanud oma üleloomulike võimetega Hollywoodi tähti Renée Zellwegerit, Leonardo di Capriot, Arnold Schwarzeneggerit ja paljusid teisi. Tuntud maag Uri Geller on nimetanud SUCHARDi oma mantlipärijaks. Paljud Hollywoodi tähed ja tuntud ärimehed peavad temaga enne tähtsate otsuste vastuvõtmist nõu.

Oma üleloomulikest võimetest sai LIOR SUCHARD teadlikuks juba kuue aastaselt ja sellest ajast alates on ta end pidevalt edasi arendanud. LIOR SUCHARD on oma elust ja võimetest kirjutanud mitmeid raamatuid. Üks tema raamat „Mentalist: kuidas rakendada oma vaimseid võimeid soovitu saavutamiseks” on tõlgitud ka eesti keelde ja müügil Apollo raamatukauplustes. Kõiki Nordea Kontserdimaja novembrišõu pileti ostjaid ootab selle raamatu näol ka Apollo raamatukaupluse poolt tehtav meeldiv üllatus. Kuid sellest juba hiljem, et üllatus jääks viimase hetkeni üllatuseks.
Värsket uskumatut ja rabavad LIOR SUCHARDI šõud, maailmas ainulaadsete võimetega mehe üllatusterohket ja humoorikat esinemist saame näha veel selle, 2015. aasta novembrikuus Nordea Kontserdimajas!

23. novembril on Nordea Kontserdisaali LIOR SUCHARDi esinemise ajaks paigutatud LED-ekraanid, mis võimaldavad jälgida detailselt iga meediumi liigutust. Mida me täpselt näha saame ei tea veel keegi, kuid kahtlemata on tegu ootamatusi ja üllatusi täis meelelahutusõhtuga maailmakuulsalt meistrilt.

Päris kindlasti demonstreerib LIOR oma novembriõhtusel esinemisel
mõtete lugemist,
mõistatab ära teie esimese armastuse nime,
ütleb laulu, mis mängib hetkel inimese peas,
teostab erinevat telekineesi,
sooritab matemaatilis-loogilisi ekspreimente,
tegutseb müstikavallas,
kasutab ära mobiiltelefonide võimalused,
mõistatab ära, millise sõna on vestluspartner valinud ajalehest,.
painutab metallesemeid,
peatab pilguga kellaseiereid,
näitab, mida uut saab teha geomeetriliste kujunditega
ja matemaatiliste arvutustega
ning pakub rohkesti uut, seninägematut ning üllatavat!

Tähelepanu : piletid on müügil kõigis Piletilevi kassades.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/834437143277395/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: