Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAI 09 Leonid Agutin ja Anzelika Varum/Alexela Kontserdimaja/
Leonid Agutin ja Anzelika Varum

Leonid Agutin ja Anzelika Varum

9. mail esinevad Tallinnas Leonid Agutin ja Anželika Varum

TCC.ee esitleb vene estraadi kõige tuntuma ja elegantsema paari Leonid Agutini ja Anželika Varumi grandioosset Baltimaade kontserdituuri. Armastuse sümboliks saanud duett esitleb uut kontserdikava.

Kuu lõpuni kõik piletid -10% soodsamad!

KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.

9. mail toimub selle täheperekonna muusikaline õhtu Tallinnas Alexela kontserdimajas.

Armastuse sümbolina moodustavad Varum ja Agutin ühtse ja lahutamatu terviku. Paarist lausa kiirgab elegantsi, stiili ja harmooniat, mida on kuulda igas noodis. Ja traditsiooni kohaselt süttivad nende ühiskontsertidel tuhanded tuled, kui kõlavad laulud „Как не думать о тебе“ („Kuidas saab sinule mitte mõelda“), „Быть частью твоего“ („Olla osa sinust“).

Varumi ja Agutini kontserdid on saanud kahe armastava südame kohtumise sümboliks. Ja kui laulu „Все в твоих руках“ („Kõik on sinu kätes“) võtab neiu noormehel käest kinni, saab selgeks, et need on „Kaks teed ja kaks rada“ („Две дороги и два пути“), kes on teineteisele alati valmis ütlema „Jään alati sinuga“ („Я буду всегда с тобой“).

Eeloleval juubelikontserdil ootavad teid diskoteekide tantsuhitid moodsas elektroonilises kuues ning elav muusika ühe parima vene kollektiivi Esperanto saatel. Anželika Varumi show-ballett „ Лебеди Funk“ („Luiged Funk“), tänapäeva tantsukultuuri peavool, täidab saali liikumise ja elujanuga.

Muide, nad tegelevad mõlemad siiani intensiivselt loominguga. Hiljuti lasi Agutin välja laulu „Samba“ klipi ning Varum rõõmustas austajaid kompositsiooni „Девочки умеют“ („Tüdrukud oskavad“) klipiga.

Ühe tuntuima vene muusiku ja show´ „Golos“ („Hääl“) auväärsema juhendaja Leonid Agutini ja ta naise ning muusa Aželika Varumi kontsert toimub Tallinnas juba 9. mail.

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: