Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 30 KABAREE BÄND 'HÕBEPULM' /klub Factory/
KABAREE BÄND 'HÕBEPULM'

KABAREE BÄND 'HÕBEPULM'

Valgevene kabaree bändi «hõbepulmad» külastab eestit oma tuuri raames uue programmi ja singliga «ingel» Uue programmi avalugu «How swifts» on sündinud bändi liimete kirevast lapsepõlve ajast.

See oli aeg, kui teismelised unistasid lennukiga lendamisest ja üldse võimalusest lennuki paradale saada. See naljakas ja kurb lugu on tulnud otse bändi liikmete südamest.

Programm kannab nime «Ingel», mis viib meid rännakule meeleheitel tesimeliste maailma. Üheti on see väga naiivne ja romantiline maailm, teisalt on see väga tragiline maailm, mis on täidetud demonstratiiivse suitsiidi mõtete ja üksindusega. See on maailm, kus tugev sõprus ja armastus on kõige alus, kindalim, kui miski muu siin ilmas.

Kabaree bändi «Hõbepulm» inspiratsiooniks on muusika, mis oli väga oluline ja tähtsal kohal nende endi lapsepõlves ja noorukieas. Muusikaliselt on bändi liikmeid mõjutanud Viktor Tsoi, Jegor letov, Janka Diaghilev, The Cure, Depeche Mode, Joy Division, ning muusika filmidest ja joonisfilmidest, mida nad kooli vaheajal vaatasid. Inspireerituna sellest, valmis uus programm, mille nimeks sai «Ingel». Kui püüda kirjeldada seda programmi mõne omadussõnaga, siis need oleks "minimalistlik" ja "õhk", need sobivad palju paremini kui, "rõõmsameelne" ja "värviline". Katused, treppid ja hooned on hoopis lähedasemad märksõnad neile, kui mugavus ja soe kodu.

"Hõbepulm" viib teid nostalgilisele jalutuskäigule garaažide vahele ning raudtee peale sellel väikesel mini-tuuril, mis külastab Tallinnat ja Riiat juba aprilli lõpus. Kontsert toimub klubis Factory, mis asub Madara 22A, Tallinn

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/985694904848980/993221660762971/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: