Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

МАЙ 29 JASMIN ''TEINE MINA'' /Vene Kultuurikeskus/
JASMIN ''TEINE MINA''

JASMIN ''TEINE MINA''

29. mail 2015 toimub Vene Kultuurikeskuses kuulsa laulja Žasmin soolokontsert. Pidulik show, lummav etendus, uimastavad dekoratsioonid, ootamatud üllatused ja animatsiooniefektid, ilu ja talendi koosmõju - kõik see ootab publikut Žasmini kontserdil!


Žasmin ei vaja tutvustamist. Tema laulud ja nende eriline esitusviis - siiras ja tundlik, on juba vallutanud miljonite kõrvu ja südameid. Kogu laulja looming on tulvil hellust, romantikat, suuremeelsust ja armastust inimeste ja elu vastu. Tema hääl ja laulud soojendavad ja rahustavad, tungides hinge ja jäädes sinna veel pikaks ajaks.
Vene Kultuurikeskuse laval esineb täiesti uus Žasmin, salapärane, ootamatu ja samas nii tuttav! Laulja uus show on uute tehnoloogiate kasutamine, on muusika, talendi ja oskuste pidustus! Žasmini uue kontserdiprogrammi esietendus toimus suure eduga Moskvas, Kremli lossis.
Žasmin ise aga ütleb: "Ettevalmistusi selliseks kontserdiks oleme teinud pea terve aasta, nii et meil oli aega valida välja vaid kõige loomingulisemaid ideid ja uusi tehnoloogiaid. Mitmeid vanu laule saab publik kuulda ja näha täiesti teises formaadis. Shows on palju üllatusi, esietendusi ja ümberkujundamisi! Etendusse lisasime kogu oma kujutlusvõime, hinge ja armastuse – see on meie suure professionaalse meeskonna laps! Tule kindlasti ja näe seda kõike oma silmaga!"

 

Üritus FB-kis:

www.facebook.com/events/947182171989040/

Selle kuu lõpuni kõik piletid 15% soodsama hinnaga!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: