Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

ОКТ 29 KVN: DNEPR JA PARAPAPARAM/Vene Kultuurikeskus/
KVN: DNEPR JA PARAPAPARAM

KVN: DNEPR JA PARAPAPARAM

Aleksandr Masljakovi ja kompanii esitusel.

29. oktoobril toimub Vene Kultuurikeskuses kõrgema prooviga südamliku huumori õhtu.
Esinevad KVN kõrgliiga finalistid ja tšempionid - võistlevad meeskond Dnepr ja meeskond Parapaparam.


Tiim Parapaparam esindab dünaamiliste tekstidega intellektuaalset pealinnahuumorit. Meeskonna trumbiks on kapten Ivan Abramovi paroodiad. Meeskond on Suure KVNi 2012. aasta suurliiga kulla valdaja. Samuti on nad 2011. ja 2013. aasta KVNi kõrgliiga finalistid.
Tiim Dnepr : Kes ei tunneks Igorit ja Leenat, koloriitseimat KVNi paarikest. Nende peretülid viivad kõik huumori armastajad naerukrampideni. Sädemeid pritsiv huumor, ebatriviaalselt lahendatud numbrid ja kodune kassipoeg esiründaja Igor Lastotškini esituses - see kõik jääb teid ootama!

29. oktoobri kenal sügisõhtul, kui Vene Kultuurikeskuses toimub järjekordne huumoriõhtu, muutub saalis kindlasti suviselt rõõmsalt palavaks. Huumoriookean, naeratuste meri, naerumäed - selle kõige pärast tasub kindlasti tulla nautima KVNi näitlejate meisterlikkust, leidlikkust, erudeeritust ja karismaatilisust.
Tiimid on juba ootel, et saaks rõõmustada Tallinna vaatajat oma parimate repriiside ja miniatuuridega, mis on juba tuttavaks ja populaarseks saanud KVNi telesaadetest, kuid esitusele tuleb ka materjal, mis ühel või teisel põhjusel ei ole tele-eetrisse sattunud.

Piletid on juba eelmüügis Piletilevi kassades.

Ainult registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: