Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

OKT 27 IRINA DUBTSOVA /Nordea Kontserdimaja/
IRINA DUBTSOVA

IRINA DUBTSOVA

Fännide palvel esineb 27. oktoobril 2015. aastal Tallinnas Nordea Kontserdimajas esimest korda oma populaarse show-kontserdiga laulja, luuletaja ja helilooja Irina Dubtsova.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Laulja aastapäeva programmis "10 aastat laval" kõlavad sellised populaarsed hitid nagu "Temast", "Kellele, milleks?", "Medalid", "Tuuled", "Söö, palveta, armasta", kui ka uued huvitavad kompositsioonid.

Irina Dubtsova on paljude Vene laval esitavate laulude autor – artist kirjutab laule nii endale kui ka teistele. Lüürilised ja sensuaalsed tekstid täis siiraid tundeid ja õnne koos sügava lauluhäälega – see kõik on Irina Dubtsova esinemise aluseks. Tema tekste on väga lihtne mõista ning tema muusika, mis on kirjutatud südamega, ei jäta ükskõikseks ka kõige keerulisema mõttemaailmaga kuulajaid. Irina lauludest leiab igaüks midagi südamelähedast ja armsat.

Irina Dubtsova on väheseid Vene pop-staare, kes meelitab kuulajaid tänu oma armastusele eri põlvkondade loomingu vastu. Laulja on justkui naiselikkuse ja sisemise jõu sümboliks.

Dubtsova kogus populaarsust tänu oma võidule teleprojektis "Fabrika Zvezd 4". Järgmisel aastal võitis ta juba Jurmalas "New Wave 2004" ja hiljem sai žürii liikmeks Ukraina teleprojektis "X Factor". Irina Dubtsova on ka mainekate muusikaauhindade omanik, nagu "Golden Gramophone", "Muz TV", "Song of the Year", "Chanson of the Year" ja mitmed teised. 2014. aastal jagas Dubtsova esikoha Nikita Presnyakoviga paroodiasaates "Su nägu kõlab tuttavalt".

Dubtsova kontsertidel valitseb alati uskumatu energia - armastus ja kirg on põimunud kurbusega, ühildudes uskumatu emotsioonide purskkaevuga, mis suudavad hoida publikut samal eufooriaseisundi tasemel kuni viimase akordini. See muudabki Irinat eriliseks – see artist ei ilmu niisama lavale, vaid kutsub vaatajaid oma erilisse muinasjutumaailma. Nüüd on see kutse saadaval ka Eesti rahvale.

Andeka ja sarmika Irina Dubtsova esimene soolokontsert Eestis toimub 27. oktoobril 2015. aastal Nordea Kontserdimaja laval. Seda kontserti on Eesti ootanud juba oma 10 aastat! Kuna aastate jooksul on fännid pommitanud oma nõudmisega Irina Dubtsovat näha, on korraldajad lõpuks leidnud võimaluse lauljannat Eestisse tuua. Pilet sellise naiseliku lauljanna kontserdile on üks suurepärane kingitus õrnema soo esindajale, sest Irina Dubtsova esinemisel valitseb alati luuleline, sensuaalne ja romantiline atmosfäär.

Üritus FB-kis:

www.facebook.com/events/1592818814309938/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: