Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JAN 29 Imagine Dragons/Saku Suurhall/
Imagine Dragons

Imagine Dragons

29. jaanuaril 2016. aastal esineb Saku Suurhallis alternatiivlava guru – ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud ansambel Imagine Dragons, kelle laulud juhivad hittide edetabeleid Suurbritannias, USA-s, Kanadas ja paljudes Euroopa riikides. Alternatiivset rokki, indie’t, indie rock’i esitav Imagine Dragons esineb Eestis oma „radioaktiivse” programmiga.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Imagine Dragons on Ameerika indie-ansambel, mis loodi Nevadas Las Vegases 2008. aastal. Imagine Dragonsi liikmed on Dan Reynolds (vokaal), Wayne Sermon (kitarr), Ben McKee (basskitarr) ja Dan Platzman (trummid). Ansambel saavutas populaarsuse pärast debüütalbumi „Night Visions” ilmumist 2012. aasta septembris.
 
19:00 - SUNSET SONS (UK) 19:45 - Imagine Dragons (USA)
SEISUKOHAD (Fännitsoon+parter) saavad sisse ainult läbi A2 või B2 sissepääsu.
 
 
 


Harva õnnestub kellelgi nii kiiresti kuulsaks saada kui neil poistel. Mõelda vaid, nad said kõigest viie aastaga maailma kuningaiks. Nende teine album „Smoke + Mirrors”, mis ilmus 2015. aastal, sai esinumbriks maailma tähtsaimais edetabeleis Billboard-200 ja Top Album Sales charts, mis koostatakse müüginumbrite järgi.
Populaarses YouTube’is on Imagine Dragonsi klippe vaadatud sadu miljoneid kordi. „Meie jaoks on see fantastiline tõend meie loomingu nõutavuse kohta. Just see innustab meid, kui me lugusid kirjutame ja laulame,” räägivad muusikud.
Nende laule on kuulnud paljud, on ju ansambli Imagine Dragons looming Hollywoodis väga nõutud: nende loodud on soundtrack sellistele kassahittidele, nagu „Transformerid: Väljasuremine”, „Raudmees 3”, „Näljamängud: Lahvatab leek”, „Müürililleks olemise iseärasused”, „Sõnad”, „Imeline Burt Wonderstone”, samuti niisugustele populaarsetele mängudele, nagu „FIFA 13” ja „Assassin’s Creed III”.


Ameerika mõjukas ajakiri Billboard nimetas neid kõige eredamateks uuteks tähtedeks, ajakiri Rolling Stone märkis aga, et nende singel „Radioactive” on aasta suurim rockhitt. Pole tarvis kahelda – nad ei ignoreeri oma kontserdil Eestis hittlugu „Radioactive”, millest on saanud nende visiitkaart ja mida juba üksnes USA-s müüdi üle kahe miljoni koopia.
Oskus lisada dramaatilistele meloodiatele teravaid kitarrivahepalu ja ruumiliselt kõlavaid elektroonilisi helisid, mida saadavad trummid, hindavad Imagine Dragonsi austajad kogu maailmas. Just nimelt löökpillipartii on suurema osa nende laulude võtmelüliks. See ansamblile Imagine Dragons iseloomulik joon loob kontsertidel vapustava plahvatusliku atmosfääri.

 
Ja ärge unustage ansamblile Imagine Dragons teatada, et käisite nende kontserdil Tallinnas. On võimalik, et just teie saate neist kelleltki vastuse. Muusikud märgivad, et nad on aktiivsed sotsiaalvõrgustiku kasutajad. „See on suurepärane vahend fännide ja kuulajatega suhtlemiseks,” ütlevad nad ja tunnistavad, et lähevad pärast iga kontserti Instagrami ja vaatavad kontserdisaali hashtag’i järgi kasutajate fotosid.

Imagine Dragons kontserdi raames on kutsutud soojendusbändiks juba USAs väga tuntud ning juba ka kogu maailmas kuulsust koguv bänd Sunset Sons.

Tähelepanu! On jäänud viimased 400 piletit ansambli Imagine Dragons kontserdile hinnaga 45 € ning 200 fan-zone piletit hinnaga 65 €! Kiirusta ja osta piletid sellele „radioaktiivsele” kontserdile!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1628111450740627/1628113980740374/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7% 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: