Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

DETS 05 Igor Nikolaev/Nordea kontserdimaja/
Igor Nikolaev

Igor Nikolaev

Tallinnas esineb Vene estraadi romantik Igor Nikolajev

5. detsembril 2016 esineb Tallinnas Nordea kontserdimaja laval Venemaa rahvakunstnik, arvukate hittide autor, meie aja romantik Igor Nikolajev. Laulja kingib kuulajaile suurepärase meeleolu, soojendab südant lüüriliste ja romantiliste kompositsioonidega ning muidugi tõstab klaasi armastuse terviseks.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Sel detsembriõhtul esitab Igor laule, mis jutustavad kõige aegumatumast ja kallimast tundest – armastusest. Maestro kingib unustamatuid emotsioone, mis jäävad mällu ja südamesse igaveseks.

Igor Nikolajevi laulud lähevad hinge, neid teavad ja armastavad nii suured kui väikesed, neid laulavad Vene estraadi tähed ja miljonid inimesed. Kindlasti kõlavad Nordea kontserdimajas paljude lemmikhitid: „Taksi“ („Takso“), „Võpjem za ljubov“ („Joome armastuse terviseks“), „Staraja melnitsa“ („Vana veski“), „Neznakomka“ („Tundmatu“).

Lisaks erinevate aastate hittidele ja šlaagritele kuuleb publik laule ka uuelt albumilt ja kõige populaarsemaid teistele artistidele kirjutatud kompositsioone.

Nikolajevi laulud on saanud eredaks tähiseks selliste Vene estraaditähtede nagu Alla Pugatšova, Irina Allegrova, Valeri Leontjev, Filipp Kirkorov, Iossif Kobzon, loometeel. Täna on Igor Nikolajev Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, Vene estraadi üks parimaid autoreid, helilooja, poeet, laulja, produtsent, prestiižikate muusikaauhindade Aasta Laul, Ovatsioon, Kuldne Grammofon mitmekordne võitja, ka on teda premeeritud panuse eest muusika edendamisse. 2014. aastal kirjutas ta koos Igor Krutoiga Sotši olümpiamängude lõpulaulu.

2015. aastal ilmus temalt uus album. Kogumikus on uued soololaulud, kaks duetti koos abikaasa Julia Proskurjakovaga ja instrumentaalne soundtrack, mille ta kirjutas Hollywoodi draamale „Say it in Russian“. Plaat sai nime samanimelise laulu „Linija žizni“ („Elujoon“) järgi, mille muusik lõi vene mitmeosalise filmi „Koroleva igrõ“ („Mängu kuninganna“) jaoks ja mida ta selles ise ka esitas.

Augustis tähistas Igor Nikolajev Lätis soolokontserdiga oma juubelit. Dzintarsi kontserdisaalis toimunud muusikaõhtut austasid oma kohalolekuga Alla Pugatšova ja Raimond Pauls. Kõik piletid olid ammu enne kontserti välja müüdud. See annab tunnistust sellest, et Nikolajevi ande austajad hindavad kõrgelt ta loomingut ning teavad, et tema kirjutatud laulud on kui osake ta hingest, mis leidnud kehastuse muusikas.

Kuna Igor Nikolajevi Tallinna kontserdi vastu on väga suur huvi, siis juhivad kohalikud organisaatorid (TCC.ee) tähelepanu sellele, et kõikidele soovijatele ei pruugi pileteid jätkuda.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1760185324232497/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: