Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAR 26 Gruusia Suhišvili Ballett/Nokia Kontserdimaja/
Gruusia Suhišvili Ballett

Gruusia Suhišvili Ballett

26. märtsil 2014. aastal esineb Tallinna Nokia Kontserdimajas Gruusia Suhišvili Rahvuslik Ballett. 

Publiku ette tuuakse võimas tantsumaailm, mida esindab orkester koos 60 kõige mitmekesisematesse rahvuskostüümidesse rõivastatud ja 60 eksklusiivse saabliga varustatud tantsijaga.

Iliko Suhišvili ja Nino Ramišvili poolt 1945. aastal loodud rahvustantsu ansambel on tänaseks esinenud enam kui 90 maal enam kui 15 000 korral.

Gruusia Rahvusballett on ühtlasi esimeseks folklooriansambliks, mis on esinenud kuulsas La Scala teatris ja pääsenud sedakaudu ka Guinessi rekordiraamatusse, kuna pärast ansambli esinemist tõusis eesriie 14 korda publiku lisapalade nõudel.

Vapustav edu on saatnud Gruusia tantsijaid kõikjal, kus neil on tulnud vaid esineda. Oma esimese suure turnee ajal New Yorgis pälvis ansambel aasta parima Broadwayl etenduse andnud kunstikollektiivi nimetuse.

Esimesest esinemisest saati tänase päevani on Gruusia tantsijad vaimustanud kõige mitmekesisemat publikut oma tantsu uskumatult paeluva koreograafia, tuulepöörisele sarnaneva meeste tantsu peadpööritavate hüpete ja kirjeldamatult dünaamilise energiaga. Kui gruusia meestantsijate puhul võlub nende liigutuste fikseeritus ja kiirus, siis grusiinlannade tantsust jääb kindlasti meelde nende liikumise graatsilisus, mis sarnaneb otsekui inglite hõljumisega. Uljuse ja äärmise graatsilisuse koosmõju jätab igale grusiinlaste tantsu jälgijale kindlasti kustutamatu elamuse.

Ärge laske mööda maailma kultuuriareeni suursündmust -
26. märtsil, sel aastal saab näha Gruusia taltsutamatuid mägilasi Nokia Kontserdisaali laval!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: