Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 16 GLEN MILLERI ORKESTER. /Nokia Kontserdimaja/
GLEN  MILLERI ORKESTER.

GLEN MILLERI ORKESTER.

 16.11.2013 esineb Nokia Kontserdimajas unikaalne džässikollektiiv, maailmas ülituntud GLEN MILLERI ORKESTER Will Saldeni juhtimisel.


Glen Milleri Euroopa orkester loodi 16.märtsil, 1990. Sel päeval kutsus «Glen Miller Productions Inc., New York» president David McCay välja Will Saldeni ja usaldas talle Glen Milleri Euroopa orkestri juhtimise. Sellele kõigele oli eelnenud 15 aastat kestnud töö Glen Milleri originaalesituste taastamisega ja taasesituse lihvimisega. Will Sanden on kokku kogunud parimad Euroopa muusikud Saksamaalt, Hollandist, Belgiast, Prantsusmaalt ja Itaaliast ja nendega gastroleerinud paljudes Euroopa riikides.

Viis saksofoni, neli tuubat, neli trombooni, bass, löökriistad ja klaver toovad surematu Glen Milleri muusikast välja kõik talle omased klassikalise džässi kõlavärvid.
Glen Milleri loodu kõrval on orkestri programmis ka Louis Armstrongi, Frank Sinatra, Elvis Presley, Ella Fitzgeraldi loomingut. Orkesteriga on kaasas ka mees- ja naisvokaali esitajad.
Ja loomulikult võlub meid endiselt „Kuupaistelise oru serenaad“, kui Glen Milleri Orkestri visiitkaart.

Glen Milleri orkester on korraga klassikaline ja uudne ning kõikumatu oma stiilis ning tasemes.
Kindlasti tasub seda maailma raadiotes ja kontserdilavadel aastakümneid mängitud ühtaegu soliidset aga ka elegantset muusikat esitav orkester oma kõrvaga ära kuulata. Ja kes korra kuulab, tuleb kindlasti taas!

 

Kuni 16 novembri lõpuni kõik pääsmed allahindlusega 15% (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

 Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

www.glenn-miller-orchestra.de

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: