Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 16 Elka/Nordea Kontserdimaja/
Elka

Elka

Tallinnas esineb live-kontserdiga võluv Elka (Ёлка). Tähelepanu, hea muusika austajad! 16. novembril 2015 esineb Nordea Kontserdimaja laval live-kontserdiga kauni ja kordumatu tämbriga Elka (Ёлка), Vene šõubisnise üks peamisi ja nõutumaid persoone.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Lauljat Jelizaveta Ivantsivit, tuntud pseudonüümi Elka all ( ёлка – eesti k näärikuusk), loetakse õigusega nii Venemaa kui Ukraina šõubisnise üheks peamiseks persooniks. Laulja on alati välja paistnud oma silmatorkava välimuse, riietuse ja vokaalsete võimetega.


Igas Jolka esitatud kompositsioonis võib aimata vaid temale omast isikupära ja stiili. Ta kompositsioonide tekstid jutustavad elust ja tunnetest, mis pole kellelegi võõrad – armastus, sõprus ja rõõm. Elkat (Ёлка) armastatakse ta sarmi, erakordse huumorimeele ja muidugi ka tugeva ning kergelt äratuntava hääle pärast.
Mis puutub Elka (Ёлка) repertuaari Tallinnas, siis saavad fännid kuulda ta kõige tuntumaid hitte, mida paljud teavad juba peast, kuid kavas on ka täiesti uusi kompositsioone.
Eelolev kontsert esindab täiesti uut taset, mis ühendab ainult Elkale (Ёлка) omast rhythm and blues´i meloodikat, reggae´ga mänglemist, etnika varjundeid ja breakbeat´i.
Laulja demonstreerib laitmatut esinemist ja täielikku andumust, millele aitab suuresti kaasa tema harukordne loomulik sarm.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/802251449894230/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: