Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

VEEB 14 Dominick Jocker/Vene Kultuurikeskus/
Dominick Jocker

Dominick Jocker

Tallinnas esineb valentinipäeval Dominic Joker

Kohalik korraldaja (TCC.ee) kutsub kõiki tallinlasi ja külalisi tähistama aasta kõige romantilisemat tähtpäeva - armunute päeva (sõbrapäeva) koos andeka artisti, armastuslaulude autori Dominic Jokeriga. Kontsert toimub valentinipäeval, 14. veebruaril algusega kell 19.00 Tallinnas Vene Kultuurikeskuses.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)! 

Dominic Jokeri pseudonüümi all tuntud andeka muusiku ja värvika artisti Aleksandr Breslavski romantiline, unustamatu ning südamlik show paneb meeldiva punkti sellele ilusale pidupäevale. Elavas esituses soolokontsert ei jäta kedagi ükskõikseks, sest seda, millest laulab Dominic, teavad kõik. Kompositisoonides, mille ta ise on loonud, on armastuse teemale antud peaosa.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


Tallinnas esitleb Dominic muusikalisi uudisteoseid ning esitab ka juba tuntud, kuulajatele ammu armsaks saanud hitte. Laulud „Jesli tõ so mnoi“ („Kui sa oled minuga“), „Proštšai“ („Hüvasti“), „Dõšu toboi“ („Vajan sind kui õhku“), „Takaja odna“ („Selline ainuke“), mis on omal ajal olnud hittide tipus, kõlavad kindlasti ka Vene Kultuurikeskuses.

Sõna ja rütmi meister, andekas helilooja ja produtsent on korduvalt võitnud mitmeid muusikalisi auhindu. „Kuldne grammofon“, „Aasta laul“, „Punane täht. 20 parimat laulu“ – need on vaid osa auhindadest, mis annavad tunnistust Dominicist kui professionaalist, nimekast artistist ning austajate aastatepikkusest truudusest. Ka on Dominic andnud suure panuse muusikalisse show´sse – ta on kogu hooaja osalenud projektis „Sina – superstaar“.

Dominic Jokeri laulud võidavad jätkuvalt kuulajate südameid, tema austajate armee suureneb pidevalt. Lauljat nimetatakse Venemaa üheks peamiseks romantikuks, sest tal õnnestub laulude südantliigutavate sõnade vahendusel tuua kuulajateni inimtunnete mitmekesisus. Võimalik, et just seetõttu on ta ka teiste tuntud artistide paljude laulude autor. Tema lugusid esitavad ansamblid Otpetõje Mošenniki, VIA Slivki, Saša, Nikita ja Vlad Topalov.

Pilet Dominic Jokeri kontserdile on ideaalne kingitus oma kaasale. Suurepärane, soe ja hubane õhkkond on garanteeritud. Te tunnete headuse, soojuse ja südamlikkuse laengut. Tulge ja te ei kahetse! Sellest tuleb unustamatu kontsert kõigile armunutele ja sõpradele. Armastage üksteist!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1216889798352678/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: