Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 10 Dima Bilna Tartu./Vanemuise Kontserdimaja/
Dima Bilna Tartu.

Dima Bilna Tartu.

Tallinnas ja Tartus esineb juubelikavaga Dima Bilan!

Kontsertide kohalikud organisaatorid (TCC.ee) on andnud teada, et Baltimaadesse tuleb kontserdituuriga Venemaa populaarne artist, kelle nimi on laialt tuntud Euroopas ja USA-s. See on Eurovisiooni võitja, populaarse muusikalise show´ „Golos“ (The Voice) juhendaja Dima Bilan, kes 2017. aasta aprillis esitleb Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses uut juubelikava „35 Jagamatu “

Tallinn: 9. aprillil kl 19.00 Tondiraba areenil
Tartu: 10. aprillil kl 19.00 Vanemuise kontserdisaalis
Riia: 12. aprillil kl 19.30 Riia areenil
Vilnius: 13. aprillil kl 19.00 Compensa kontserdiaalis


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.


Tartu kontserdi pileteid saab soetada alates 9. detsembrist kella 10-st hommikul Piletilevi kõikidest müügikohtadest ja online-poest. Aasta lõpuni kehtib kõikidelt piletitelt 15% soodustus!

Võib julgelt väita, isegi valjult kuulutada, et Dima Bilan on legendaarne ja võrratu artist. Tema kontsertidest unistatakse maailma eri paigus. Saalid on alati pilgeni täis, pileteid haaratakse lausa lennult!

Eeloleva show´ga tähistab populaarne artist oma 35-aastast juubelit. „35 Jagamatu “ pole ainult uus hitt, vaid ka laulja loomingulise tee täpne tähistus: Dima Bilan ja tema truu mitmemiljoniline publik on tõepoolest lahutamatud! Sellest tuleb täiesti uus show!

Kava, mida Dima Bilan Baltimaades esitleb, saatis Moskva Crocus City Hallis enneolematu edu. Neid kahte täielikult välja müüdud kontserti võrreldi massiinformatsioonivahendites maailmatähtede George Michaeli ja Justin Timberlake´i show´ga. Kaks tundi rõõmustas vaatajaid eranditult elav muusika, vapustavad dekoratsioonid, 3D-graafika, valgus-show, tantsud ja ootamatud lavastused. Kõike seda saab näha ka Tallinnas ja Tartus. See on maailma mastaabis show!

Tallinna ja Tartu kontsertidel ootavad teid uued kuumad track´id ja ajaproovile vastu pidanud hitid „Ne moltši“ („Ära vaiki“), „Tõ dolžna rjadom bõt“ („Sa pead mu kõrval olema“), „Na beregu neba“ („Taeva rannal“), „Nevozmožnoje vozmožno“ („Võimatu on võimalik“), „Never let you go“, „Ja prosto ljublju tebja“ („Ma lihtsalt armastan sind“), „Bolen toboi“ („Olen sinu järele hull“).

2006. aasta mais sai Bilan tuntuks kogu Euroopas, kui ta esindas Eurovisioonil Venemaad lauluga „Never let you go“. Siis sai ta teise koha. Aga juba 2008. aastal osales ta taas sellel konkursil. Siira kompositsiooniga „Belive“ võitis ta esikoha ja ühtlasi kogu maailma.

Praegu on Dima tegev produtsendina, ta on populaarsete muusikaliste show´de “Golos“ ja „Golos deti“ juhendaja. Peale selle mängib ta ka filmides.

30. novembrist kuni 4. detsembrini 2016 toimus Londonis vene filmide nädal. Erilisi kirgi küttis festivali avafilm „Geroi“ („Kangelane“), milles mängis peaosa Dima Bilan.

Tulemas on veel üks film Dima Bilani osavõtul – „Gardemariinid IV“ (2017).

Nagu näha, on artistil üpris tihe graafik: külalisetendused, salvestused, filmivõtted. Fännid ja austajad ootavad südamevärinal, millal nende ebajumal saab aega just nende linnas esineda.

Tallinna ja Tartu elanikel ning külalistel on vedanud. Juba 9. ja 10. aprillil toimuvad Tondiraba areenil ja Vanemuise kontserdisaalis võrratu Dima Bilani kontserdid. Ärge laske võimalust käest!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: