Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

APR 13 Dima Bilan/Nordea Kontserdimaja/
Dima Bilan

Dima Bilan

TCC.ee-l on rõõm teatada, et Tallinnas toimub populaarse Vene artisti kontsert. Tema nimi on laialt tuntud nii Euroopas kui USA-s. See on Eurovisioni lauluvõistluse võitja, populaarse muusikalise show´ „«Голос“ (The Voice) juhendaja Dima Bilan, kes 13. aprillil esitleb Nordea kontserdimajas oma uut kava „JÄLLE 35“.


 

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 8%. 


 

Kava „JÄLLE 35“, mida Dima Bilan esitleb Tallinnas, võeti enneolematu eduga vastu Moskva Crocus City Hallis ja Sankt-Peterburgi jäähallis. Kontserdikavas kõlavad ta viimatise albumi „Egoist“ laulud ja kuulsad hitid uues interpretatsioonis.
Laval on artisti mitme meetri pikkune projektsioon. See on režissööri idee – näidata ande suurust!

 „Minule oli tähtis näidata artisti suurelt, sest pahatihti näevad vaatajad vaid valgust, kuulevad heli, kuid ei näe artisti ennast,“ ütles režissöör Aleksei Golubev.
Kontserdi tehniline pool pakub üllatusi: ühel hetkel hakkab koos Bilaniga laulma Sergei Lazarevi hologramm.
Kogu kontsert on üks üllatuste jada. Kavas on nii uusi laule kui ootamatute arranžeeringutega hitte. „Kas olete kunagi öövarjus ulakusi teinud? Muidugi oleme, vähemalt püüdnud. Autobiograafilised sõnad, lõputult, sada protsenti,“ rääkis Dima Bilan.

Muide, endine „ööhuligaan“ ei ole siiani mõnest ära proovitud trikist loobunud. Laulja esitab oma firmahüppeid ikka sama virtuoosselt kui varem.

2006. aasta mais sai Bilan tuntuks kogu Euroopas, kui esindas Venemaad rahvusvahelisel laulukonkursil Eurovision lauluga «Never let you go». Siis sai ta teise koha. Ja juba 2008. aastal osales ta uuesti sellel konkursil. Siira kompositsiooniga «Believe» vallutas ta kogu maailma ning tuli esikohale.

Võib julgelt öelda, et Dima Bilan on legendaarne ja ületamatu artist. Tema kontsertidest unistatakse maailma eri paigus. Saalid on alati puupüsti täis, pileteid haaratakse lausa lennult!

Tallinna elanikel ja külalistel on vedanud. Juba 13. aprillil toimub Nordea kontserdimajas ületamatu Dima Bilani kontsert. Ärge jätke võimalust kasutamata! 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: