Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 03 DiDuLa ''The Best''/Nordea Kontserdimaja/
DiDuLa ''The Best''

DiDuLa ''The Best''

3. novembril 2016 toimub Tallinnas Nordea Kontserdimajas ainulaadse kollektiivi DiDjuLja kontsert, kus esitatakse uut programmi „The best“. Kohalikud korraldajad (TCC.ee) kutsuvad elava muusika ja DiDjuLja loomingu hindajaid muusikalisele reisile, et kuulda ansambli rohkem kui 15 aasta pikkust lugu.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)! 

Eeloleva kontserdi ainulaadsus seisneb veel selles, et lavalt ei kõla peaaegu ühtegi sõna. Seejuures mõistavad inimesed saalis kõike, sest instrumentaalmuusika keel on arusaadav kõikide riikide ja kontinentide esindajatele.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% (TCC) LEIAD SIIT.


DiDjuLja on helilooja ja samanimelise ansambli liider, kes on kohalikule publikule hästi tuntud. Tema kontsertidel valitseb alati harmoonia ja rahu. Seekord kõlab Nordea Kontserdimaja laval programmi „The best“ raames ansambli 15 aasta pikkune lugu, mis mahub kahe tunni suurepärase muusika sisse.

Need on Arbati ballaadid, millega algas Moskva vallutamine, ja hitid, mis on kogunud YouTube´s miljoneid klikke, filmide soundtrack´id, kompositsioonid, mille saatel on iluuisutajad võitnud kõrgeimaid autasusid. Eelseisev kontsert on vapustava valguse, eranditult elava heli ja imeliste meloodiatega muusikaline lugu.

Vaatajad saavad DiDjuLja Tallinna kontserdil kaasaegse live-soundtrack´i ning mitmekülgse, lummava, kõige ootamatute üllatustega šõu tunnistajaks.

„Meie muusika on tänapäeva soundtrack. Kõik, mida ma kunagi näinud, kuulnud, tundnud, läbi elanud, internetist või raamatutest õppinud olen, muutub meloodiaks, nendeks albumiteks ja plaatideks, minu kontsertideks ning lummab mind ennastki,“ räägib DiDjuLja.

Spetsiaalselt Tallinna elanikele ja külalistele korraldab DiDjuLja muusikalise lennu Merkuurile, pakub kuuma Araabikat ja laseb nautida hommikukohvi kogu veetlust.

DiDjuLja looming on 15-aastane, kuid muusik rõõmustab oma austajaid jätkuvalt ainult uute kompositsioonide ja projektidega. Hiljuti tutvustas DiDjuLja vaatajatele projekti EVGENIKA. See on klantsajakirja kaanetüdruk, kes laulab naiste elu erutavatel teemadel tehnilise progressi, suure konkurentsi ajastul, mil valitseb tõeliste tõupuhaste meeste defitsiit. Loomulikult saadab teda maestro ise.

Mõningaid ühiseid kompositsioone võib leida juba iTunes´ist ja kui need meeldivad, siis lisage oma playlist´i. Kuid DiDjuLja elavat muusikat saate nautida juba 3. novembril 2016 Tallinnas Nordea Kontserdimajas.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/530525120468980/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 10% (Piletilevi)!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust (TCC) 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: