Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 23 Diana Arbenina /Klubi Parlament/
Diana Arbenina

Diana Arbenina

 Muusik, poeet ja grupi Night Snaiperid («Ночные Снайперы» ) laulja Diana Abernina tähistab oma 23. novembril juubelikontserdiga Tallinna klubis Parlament oma lavaelu kahekümnendat aastapäeva!

Diana Abernina on laulja, kes oma kahekümne laval veedetud aasta jooksul pole iial taga ajanud vaid populaarsust.
Lauljanna laulud on saanud lahutamatuks osaks Venemaa muusikakultuurist. Diana Abernina on pälvinud autoriteetsetele ja sõltumatutele muusikutele omistatava preemia Triumf. Diana Abernina loominguline karjäär hõlmab endas üle 200 autorilaulu, mitut luule- ja proosaraamatut, kümneid maale ja sadu illustratsioone. Ta on olnud autor ja lavastaja Moskva Kunstiteatri laval mängitud autobiograafilisele näidendile „Motofozo” ja loonud helitausta enam kui 16 filmile.

Diana on novaator, tema julgust ja avatust võib vaid eeskujuks tuua. Diana Abernina on viinud oma kontsertidel moodi flashmobid. Nüüdseks on saanud kombeks visata õhku paberlennukeid tema laulu Pealinn (Столица) esitamise ajal ja nii juba üle 10 aasta.

Aastate eest alustas Diana oma kontsertidel luuletuste lugemist ja on sellega nüüdseks võitnud suurt publikumenu. Samuti on Diana kujundanud oma kontserte videoinstallatsioonidega oma joonistustest ning liitnud muid erinevaid loomingulisi žanreid muusika võimaluste avardamiseks.

Loomulikult pole see veel kõik. Praeguseks läbitud 20 aastat on Abernina jaoks siiski omapäraseks piiritähiseks ja kahtlemata annab see ainest kirjutada uusi laule, avastada endas uut - luua, üllatada ja seda kõike juba kogutu baasil.
Lisaks annavad 20 lava-aastat põhjust tähistada ka lihtsalt oma loomingulist sünnipäeva ja kus siis seda veel korraldada, kui mitte laval.

Klubis Parlament tuleb esitusele põhiliselt lauljanna muusika, tema ammu tuntuks saanud ja arvukalt imetlejaid võitnud laulud „31. kevad“, „Jugo-2“, „Pealinn“, „Aurulaevad” ja paljud teised. Kõiki klubi külastajaid ootab ka Abernina luule ning isegi proosa esitlus tema uuest raamatust „Sprinter”.
23. novembril ootab klubis Parlament oma uusi ja vanu austajaid Diana Abernina
koos Night Snaiperitega kavas on programm „20 aastat laval”.
Piletid on juba müügil kõigis Piletilevi kassades!

Esimesed 100 piletit hinnaga 14 €, edasi 15 €

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: