Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUN 06 HARLAMOV, BATRUTDINOV JA KARIBIDIS /Nordea Kontserdimaja/
HARLAMOV, BATRUTDINOV JA KARIBIDIS

HARLAMOV, BATRUTDINOV JA KARIBIDIS

 Nii see ongi! Eestis esinevad viimase aastakümne kõige populaarsema vene humoristliku projekti Comedy Club’i staarid. Tallinn, võta nad lahkelt vastu! Tuntud Comedy Club’i liikmed Garik Buldog Harlamov, Timur Kashtan Batrutdinov ja Demis Karibidis esinevad 6. juunil 2015 Nordea kontserdimajas uue programmiga “Meie oleme linnas!”.

Sel õhtul saavad tallinlased nautida julgeid nalju, naljakaid miniatüüre ja üllatusrohkeid paroodiaid. Kõige kuulsamad ja nõutavamad vene humoristid Garik Buldog Harlamov, Timur Kashtan Batrutdinov ja Demis Karibidis kingivad vaatajatele unustamatu õhtu täis positiivseid emotsioone ja head tuju.

Esinemise formaat on sarnane atmosfääriga, mis valitseb Comedy Club’i võtetel Moskvas: saaliga suhtlemine, improvisatsioon ja palju särtsakat huumorit, kõik see live’is teie silmade ees.

Comedy Club’i vaatajad on juba tuttavad Garik’ ja Timuri loominguga, kuid nende duost on hiljuti saanud trio – Demis Karabidis esineb nüüd koos Harlamovi ja Batrutdinoviga. “Me võtsime ta ainult selleks, et ta triigiks meie särke ja puhastaks meie jalatseid”, - naljatavad kogenud humoristid.

Garik Harlamov, Timur Batrutdinov ja Demis Karibidis on publikule juba tõestanud, et nad on kõige originaalsemad Comedy Club'i liikmed. Nende sketšid on omapärased ja esinemised karbist väljas. Selle trio jaoks ei ole keelatud teemasid. Nad kõnnivad sündsuse piiril, kuid see teeb šõu aina huvitavamaks.

Comedy Club on stand-up comedy stiilis särav šõu ja elava huumori voog tuleb otse lavalt. 2005. aastal ilmus šõu TNT kanalil ning osutus koheselt ehtsaks pommiks, purustades kõikvõimalikud reitingud vene televisioonis. Täna võib julgelt öelda, et Comedy Club on viimase aastakümne kõige populaarsem vene humoristlik šõu, mis on põhjalikult kinnistunud kõikides reitingutes.

Esinejate anne, nende energia ja võim on juba ammu telesaate raamidest välja astunud ning seetõttu otsustati minna tuurile kõikidesse suurematesse linnadesse. Nende särtsakas šõu meeldib kindlasti suurele publikule, sõltumata nende vanusest ja maitsest. Nõnda, juba varsti esitavad Comedy Club’i liikmed oma uue programmi “Meie oleme linnas!“. 6. juunil 2015 osutub selleks linnaks Tallinn!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/900452493338240/

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: