Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JUUN 20 comedy club 2016/Nordea Kontserdimaja/
comedy club 2016

comedy club 2016

TCC.ee ja Comedy Club esitlevad: 20. juunil 2016. a esinevad Tallinnas Nordea Kontserdimajas Venemaa kõige peamisema huumorišõu Comedy Clubi residendid. Tallinna vaatajad näevad Demis Karibidise ja Andrei Skorohodi särava dueti esituses nii valmis numbreid kui improvisatsioone, kuulevad suurepärase muusikalise neliku Andrei Averini, Zurab Matua, Dmitri „Ljusok“ Sorokini ja võrratu Marina Kravetsi unustamatuid hitte.

Särav stand-up-comedy-stiilis šõu on juba kaua olnud tohutu populaarne. Varem on Comedy Clubi residentide Eesti kontserte saatnud enneolematu edu.

Selle kuu lõpuni kõikidel piletite soodustus - 15%!

Pole kahtlustki, et ka seekord kingivad humoristid Tallinna vaatajatele ainult positiivseid emotsioone. Sel õhtul kõlavad lavalt poliitika-, seksi-, šõubisnise staaride elu teemalised jalustrabavad naljad. Comedy Clubi residentidel ei ole keelatud teemasid ja nende teravad naljad tabavad alati märki, kutsudes saalis esile naeruhoogusid.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Residentide vahetu kontakt publikuga, teravad ja aktuaalsed naljad, paroodiad ja sädelevad numbrid on teinud Comedy Clubi aktuaalse satiiri ja elegantse huumori eeskujuks. Kindlasti tulevad kontserdil esitamisele ka Eesti-teemalised improvisatsioonid ja naljad.

 

Hea huumori sõbrad oskavad vääriliselt hinnata Demis Karibidise vaieldamatut karismat. Ta on alati oma naljadega terveid saale rõkkama pannud juba Lõbusate ja Leidlike Klubi aegadest, kui ta esines võistkonnas BAK – Soutšastniki. Muide, oma humoristlike miniatuuride ja esinemiste tekstid kirjutab Karibidis ise.

Andrei Skorohod. Minevikus – endas kõige kindlam lõbus ja leidlik, praegu aga improvisatsioonimeister ja räppari Glebati rolli esitaja (Timati prototüüp) Comedy Clubis. Tema esinemised on alati vaatemängulised, ta ühendab oskuslikult huumorit ja muusikat.


Andrei Averin, Zurab Matua, Dmitri Sorokin ja Marina Kravets kirjutavad koos tuntud laulude humoristlikke remix´e, mida seejärel esitavad laval.
Andrei on tuntud oma träkiga „Bablo pobeždajet zlo“ (Bablo võidab viha“), mis on tihti kõlanud paljudes raadiojaamades. Zurab Matura on selline inimene, kes sammub läbi elu, naeratus näol. Näib, et huumor ja naljad on tal lausa veres.
Dmitri Sorokin esines Comedy Clubis alguses sooloartistina, kuid nüüd lauldakse tema humoorikaid laule Venemaal ja kaugel teisel pool piirigi.
Marina Kravets on Comedy Clubi šõu ainus naine. Ta osaleb nii mängulistes kui vokaalsetes miniatuurides.
Kui te oskate head huumorit hinnata, siis tulge 20. juunil kell 19.00 Nordea Kontserdimajja. Just seal toimub uskumatu, pretsedenditu ja ainulaadne Comedy Clubi residentide esinemine.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/236368153365020/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: