Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄRT 30 CHIPPENDALES. LISAETENDUS!/Nordea Kontserdimaja/
CHIPPENDALES. LISAETENDUS!

CHIPPENDALES. LISAETENDUS!

Las Vegase parim meestešõu annab Tallinnas teise kontserdi. Chippendalesi šõu mehed tulid vastu kirglike austajate arvukatele soovidele ja annavad Tallinnas teise kontserdi, et kõik daamid saaksid erootilist šõud nautida!

Chippendalesi Tallinna šõu piletid osteti ära kahe nädalaga. See kinnitabki seda, et Chippendales on maailma kõige parem ja edukam erootliline šõu! Lugupeetud daamid, te ei pea Las Vegasesse sõitma, meesiludused tulevad teie juurde Tallinna! Tähelepanu! Šõu on mõeldud eranditult naistele. Iga daam võib sattuda lavale meesiludustest tantsijate embusesse.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Märts on armastuse, kire ja.......erootika kuu. 30-31. märtsil 2016 toimub Tallinnas Nordea Kontserdimajas kõige kuulsam meeste šõu Chippendales (lisa etendus). Nende esinemine - see on tants, erootika ja huumor. Šõu on mõeldud eranditult naistele. Iga naine võib end leida lavalt mõne tantsijast iluduse embusest.

Daamid, nõudke oma meestelt üht vaba õhtut: Tallinnasse tuleb kõige kuulsam meeste stripišõu Las Vegasest – Chippendales! Igal aastal käib seda vaatamas ligi 2 miljonit inimest.

 

Chippendalesit nimetatakse juba aastaid maailma kõikide daamide lemmikuks. Pole ka ime, sest šõu on õitsenud juba 36 aastat! Täna on Chippendales kogu maailmas nii populaarne, et selle esinemisgraafik on 2017. aastani täis. Kuna kollektiiv on oma tiheda esinemisgraafiku juures leidnud aega Eesti nõrgema soo esindajate jaoks, on see tõeline pidupäev.

Armsad daamid! 30-31. märtsil ei oota teid lihtsalt meeste striptiis, vaid Broadway traditsioonidel põhinev teatraliseeritud muusikaetendus tantsu- ja vokaalnumbrite, muusikalielementide ja kõrgetasemelise režissööritööga.

Mehi on trupis Chippendales igale maitsele – nagu šokolaadikompvekid assortiikarbis. Tallinnas esineb 12 antropomeetriliselt täiuslikku tantsijat, paljal ülakehal vaid firmamansetid ning kikilipsud. Šõus astuvad nad vaatajate ette kõige erinevamates rollides: ehitajad, kauboid, arstid. Mõni daam saab võimaluse lavale pääseda. 2015. aasta mais juhtus see kuulsa Ameerika lauljanna, Grammy auhinna omaniku Mariah Careyga. “Ma ei saanud isegi aru, kuidas sinna sattusin,“ kirjutas ta sotsiaalvõrgustikes naljaga pooleks oma Chippendalesiga tehtud piltide alla. Kõige järgi otsustades talle meeldis.

 

Hakkab teilegi meeldima, kallid daamid, sest Las Vegase kõige kuulsama meeste stripišõu edu saladus seisneb vastupandamatus sarmis, kaunites lihaselistes kehades ja liigutuste ilmekas plastikas. Nende esinemised on alati värvikad, energilised ja avaldavad muljet kõikidele naistele, olenemata vanusest. Miljonid Chippendalesit näinud naised ei saa eksida!

Ja mis peamine: et näha maailma kõige oodatumat meestešõud, ei pea te sõitma Las Vegasesse, nad tulevad meie juurde Tallinna!

Tähelepanu! Programm on mõeldud vaid täisealistele. 18+ Mehi saali ei lasta.

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/964062296997362/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: