Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

VEEB 27 Basta./Tondiraba Jäähall/
Basta.

Basta.

27. veebruaril 2016 esineb Tallinnas Tondiraba jäähallis kauaoodatud suure kontserdiga vene räpilegend Basta. Kaasa teeb suurepärane ja andekas naisräppar Tati.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Basta on vene räpi ja hiphopi kõige nõutum ja populaarsem esitaja, Esimese kanali muusikašõu „Golos“ („Hääl“) juht.
Artisti nimi on Vassili Vakulenko. Teda tuntakse ka Noggano ja N1NT3ND0 nimedega. See on ülimalt andekas muusik, artist, režissöör, produtsent ja isegi oma isikliku rõivamoe looja.

Talle on iseloomulik teksti kordumatu esitus ja suurepärased muusikalised arranžeeringud, näiteks on paljud ära märkiniud Vladimir Võssotski laulu „Raiskije jabloki“ („Paradiisiõunad“) südamlikku kaverit, mille ta tegi filmi „Võssotski, Spassibo, tšto živoi“ (Võssotski. Aitäh, et elad“) jaoks.

Basta laulud meeldivad isegi räpikaugetele inimestele. Tal on palju fänne noorte hulgas, tema loomingusse suhtub huvi ja lugupidamisega ka vanem põlvkond.

Ühes intervjuus on ta meenutanud: „Kui ma sain 16-aastaseks, ütlesin „kõigile suur aitäh selgete eluplaanide eest, kuid mul on enda oma – tume““. Aeg möödus. Ja täna täidab Basta publikuga kõige suuremaid kontserdisaale.
23. aprillil toimus Basta kontsert Moskva kõige suuremal kontserdiväljakul – Olümpia spordikompleksis. See oli vene räpi ja hiphopi ajaloo suursündmus. Kuni selle ajani ei olnud ükski räppar esinenud saalis, mis mahutab üle 30 000 inimese, ega kogunud nii palju kuulajaid.

Ta kontserdid on alati välja müüdud, ka Tallinnas on oodata suurt kiremöllu, seetõttu toimub kontsert Tondiraba jäähallis. Otsustage ise, mida valida – tantsupõrand või istekoht, kuid maha magada seda üritust ei tohi, sest Tallinna tuleb Premium Muz-TV, MTV Russia Music Awardsi, Russian Street Awardsi, Russian Urban Music Awardsi versiooni järgi parim räppar. Ajakiri GQ nimetas Basta 2012. aastal aasta muusikuks.

Basta mängis episoodilist rolli filmides „Tšainõi pjanitsa“ („Teejoodik“) ja „Pruhha“ („Suur vedamine“). Ta muusika kõlab filmides „Žara“ („Kuumus“), „Antikiller D.K: Ljubov bez pamjati“ („Antikiller D.K: Meeletu armastus“, „Võkrutassõ“ („Krutskid“), „Võssotski. Spassibo, tšto živoi“ („Võssotski. Aitäh, et elad“) ja teistes filmides.

Muusika ei ole Vassili ainuke tuluallikas. Basta on ka produtsent, näitleja ja režissöör. 2014. aastal lasi ta loominguline ühendus Gazgolder välja samanimelise täispika filmi, kus ta ise mängis peaosa. Muide, Gasgolderi kaubamärgi all toodab Basta ka moerõivaid. Lisaks on Gazgolder ametlik produktsioonikeskus, kuhu kuuluvad Uurali tuntud bändid AK-47 ja Triagrutrika ning räppar QP, Smoky Mo, Gruz, Slovetski, laulja Tati ja teised.

Basta Tallinna kontsert on suur kingitus kõigile räpi- ja hiphopifännidele ning lihtsalt südamliku muusika austajatele. Ärge magage seda sündmust maha, te peate seal olema!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/441072876077802/445092042342552/

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: