Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MAR 23 Apocalyptica /Saku Suurhall/
Apocalyptica

Apocalyptica

 Märtsis on oodata Saku Suurhalli esinema oma maailmas ülituntud Soome bändi AOPOCALYPTICA . Eestisse tullakse esinema koos Soome kammerorkestriga AVANTI!


15 esinemisaasta jooksul on APOCALYPTICA saavutanud maailmatuntuse, kriitikute tunnustuse ning terve armee austajaid, kuid ka ühe vaatemängulisema bändi kuulsuse. Iga APOCALYPTICA esinemisega kaasneb esmaklassilise heliaparatuuri ja valgustehnika kasutamine ning keerukate rekvisiidid ja lavakujundus. APOCALYPTICA kerkib esile huvitava dramaturgia, võimsa draivi, aga ka unikaalse heliatmosfääri poolest.
APOCALYPTICA on esinenud laval koos gruppidega Rammstein, Slipknot, HIM, Guano Apes, Rammstein, Bullet For My Valentine, Three Days Grace, Shinedown, Gojira, Oomph.
Alates debüütalbumi "Apocalyptica Plays Metallica By Four Cellos» ilmumisest, on APOCALYPTICA andnud enam kui 600 kontserti 60 riigis. APOCALYPTICA albumite tiraaž on üle 3 miljoni. Hetkel on APOCALYPTICA üheks edukaimaks Euroopa mittetraditsioonilistest kollektiividest.
APOCALYPTICA viisiitkaardiks on kaasaegsete metallica kompositsioonide esitamine tšellodel, mida seni on peetud klassikalistest pillidest igavaimateks mänguriistadeks.
Muusikaline meisterlikkus võimaldab esitajatel liita peent nüansirikast akadeemilist muusikat uskumatult brutaalse metallicaga. APOCALYPTICA on niivõrd omapärane, et kriitikud on bändi muusika kirjeldamiseks võtnud tarvitusele termini tšello-rokk.
Ärge laske mööda 2014. aasta varakevade ägedaimat muusikasündmust -
APOCALYPTICA ja Soome kammerorkestri AVANTI! esinemist!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: