Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 4 APOCALYPTICA 2017/Tondiraba Jäähall/
APOCALYPTICA 2017

APOCALYPTICA 2017

4. novembril esineb Tallinnas legendaarne grupp APOCALYPTICA
Maailmaturnee  - 20 aastat albumi «Plays Metallica by Four Cellos» ilmumisest

Tema tulekut on pikisilmi oodatud. TCC.ee annab teada, et kuulus Soome ansambel Apocalyptica, kes esitab hevimuusikat tšellodega, esineb taas Tallinnas. Maailmaturnee raames tähistatakse suurejooneliselt esimese albumi “Plays Metallica by Four Cellos” 20. sünnipäeva. Ärge jätke end ilma erilisest võimalusest näha 4. novembril 2017 Tondiraba jäähallis toimuvat võimsat ja vaatemängulist kontserti!

KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 8% (TCC) LEIAD SIIT.

Soome hevimuusika titaanid, kes ühendavad virtuoosselt sümfooniaorkestri instrumendid ja raskeroki, teevad maailmale ringi peale, et tähistada oma esimese plaadi “Plays Metallica By Four Cello” ilmumist, mis tegi neist staarid. Selle esmaklassilise albumi ilmumisest on möödas juba 20 aastat!

Plaadi väljatulekut otsustas ansambel tookord tähistada täispika kontserdiga ja spetsiaalselt selleks loodi uus Metallica kaver vanakooli stiilis. Seejärel toimus kruiis Läänemerel parvlaeval Baltic Princess. 2017 läheb Apocalyptica maailmareisile oma esimese albumi hittidega, millele on lisatud boonuslugusid.

Tuuri esinemisgraafik hõlmab tõepoolest tervet maailma: USA, Kanada, Mehhiko, Euroopa, Skandinaavia, Ukraina, Venemaa, Jaapan... Paljude esinemispaikade VIP-piletid on läbi müüdud juba pool aastat enne kontserti. TCC.ee tõi maailmakuulsa grupi selle tuuri raames ka Eestisse ja 4. novembril saate koos Apocalypticaga rokkida Tondiraba jäähallis!
Arvestades meie lähinaabrite suurt huvi selle sündmuse vastu, tasub piletid varakult ära osta – selle kontserdi puhul pole kahtlustki, et need müüakse kiiresti läbi.

Pealegi on seekordne kontsert vaatemängulisem ja võimsam kui iial enne. Teid ootab Metallica hittide laiendatud kava ja palju muud.

 Neli tšellisti Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lötjönen, Antero Manninen ja trummar Mikko Sirén täidavad Tondiraba jäähalli sümfoonilise metal-muusikaga, ühendades tšellode helid ja hevimuusika ning vastupidi – hevimuusika ja tšellod.
Oma 20-aastase staaži jooksul on ansambel interpreteerinud paljude kuulsate rokkbändide ja artistide loomingut – Slipknot, The Rasmus, HIM, Sepultura, Guano Apes, Rammstein, Soulfly, Bullet For My Valentine, Lacuna Coil, Three Days Grace, Bush, Shinedown, Flyleaf, Gojira, Oomph!, Hoobastank, Nina Hagen – oma originaalses helivõtmes.

Apocalyptica on tõestanud end kogu maailmale ja nüüd on nad otsustanud naaseda oma juurte, Metallica töötluste juurde. Tegu pole mitte lihtsalt selle kava taasesitusega, millega soome tšellovirtuoosid omal ajal muusika-Olümpose vallutasid. 4. novembril tulvab Tondiraba jäähalli võimas sümfoonilise hevimuusika laine ja vaatajaid ootab värskendatud, detailideni läbimõeldud šõu, mis köidab aastatega muusikalistes eksperimentides briljantseks lihvitud esmaklassiline esitus.

See ON aasta üks võimsamaid kontserte, mida lihtsalt peab nägema!

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: